Bude potřeba písemný souhlas se sexem? Poslankyně ANO by ho zřejmě chtěla

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Pachatel bude muset prokázat, co ho vedlo k myšlence, že oběť se stykem souhlasí, cituje server iDnes.cz poslankyni Barboru Kořanovou (ANO). Hnutí Andreje Babiše potřebuje před volbami utrhnout Pirátům pár feministek, tak se Babišovi poslanci začali zajímat i o jiná témata, než je hlasité mlčení o lumpárnách svého šéfa. Požadavek paní poslankyně je ale úplně nesmyslný a nerealizovatelný.

Dáma s histriónskou poruchou osobnosti totiž může hravě po přijetí takového zákona z nezkušeného mladého kluka udělat lumpa, sexuálního agresora, či mu dokonce úplně zničit život a dostat ho do kriminálu za sexuální nátlak, který si sama umně vymanipulovala. Takže přináším několik drobných doporučení.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Dle mých zkušeností se většinou souloží ve dvou, takže muž nemá jak prokázat, že dáma se souloží souhlasila. Nelze to při panujících zvyklostech totiž prokázat vůbec nijak. Jsou tři možnosti, jak situaci změnit. Buď si k souloži pozvete nezávislou osobu jako svědka, že s vámi dáma souložila dobrovolně a ochotně. Musíte zvolit důvěryhodnou osobu – třeba jejího manžela.

Druhá možnost je souložit výhradně před kamerou a záznam doživotně archivovat (Bob Dylan byl obviněn ze sexuálního nátlaku po 56 letech od vykonání soulože). Jste-li sexuálně aktivnější, je při volbě tohoto krytí potřeba kontinuálně přikupovat další a další harddisky.

Jste-li však v situaci jako já (před kamerou i očima nezávislého svědka by mi opadla erekce), nezbývá než staromódní, na papíře psané prohlášení – informovaný souhlas se souloží – který před aktem necháte dámu vyplnit. Pro potřeby široké mužské veřejnosti jsem si dovolil připravit formulář:

Já, níže podepsaná …………………, narozená …………………., rodné číslo ……………………. se hodlám věnovat souloži s panem ……………………. Soulož se uskuteční na adrese ………… v době od …………… do …………

K detailům soulože (nehodící se dáma škrtne)

Orální sex aktivní (felace) ANO / NE

Orální sex pasivní (cunnilingus) ANO / NE

Anální sex ANO / NE

Vaginální sex ANO / NE

Fisting ANO / NE

Čistě pro pořádek po dokončení soulože zašlete fotokopii Informovaného souhlasu se souloží poslankyni ANO Barboře Kořanové, nebo rovnou do centrály Agrofertu. Když – hovořím k mladým, touhou nabitým mužům odmítáte papírování a nehodláte takový dotazník nechat dívku, kterou romanticky svádíte, podepsat, kryjte si záda.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články