Bude se bát vlastního stínu, říká o starostovi Kolářovi mlátička Ondráček

ČTK

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Evidentně dobře naladěný je komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, přezdívaný mlátička. Vesele se vyjádřil k aktuální kauze, kdy měl do ČR podle Respektu přicestovat ruský občan ohrožující starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09). Známý milovník Ruska Ondráček napsal, že Kolář měl počítat s tím, že ruského medvěda naštve, a tvrdí, že na něj může být vydán mezinárodní zatykač.

„Přátelé, myslím, že pana Koláře nečeká žádné hezké období. Mezinárodní zatykač by mu zavřel cestování do řady zemí. S tím ale asi počítal, když začal kopat do ruského medvěda 😀.  Tento blábol TV NOVA, ale především týdeníku Respekt, mě ale pobavil 😂😂. Do Prahy měl údajně dorazit ruský občan, jehož cílem má být právě Ondřej Kolář 😀. Tak my nemůžeme ani na Slovensko a on k nám dorazí Rus, který potřebuje vízum. Kdo mu ho a za jakým účelem vydal, jak k nám přijel? Přišel pěšky? Až se otevřou hranice, bude se pan Kolář bát i vlastního stínu!“ napsal na Facebooku poslanec Ondráček.

Přeloženo: Ondráček se vůbec nezastává českého politika Koláře. Raduje se z toho, že mu vyhrožuje cizí stát. Sám si za to prý může. A podivuje se nad tím, jak by se takový Rus do České republiky mohl dostat. To by především měl vědět Ondráček. To on se s Rusy kamarádí a jezdí si hrát na Ruskem okupovaná území východní Ukrajiny na delegaci České republiky.

Velký vlastenec Ondráček najednou není vlastenec. Přesněji je vlastenec, ale ruský. Proč stejně tak, jako vyzýval před několika dny, aby šli studenti „udělat něco pro republiku“ tím, že půjdou pracovat na pole, nyní nevyhrabe ze skříně obušek, kterým v roce 1989 řezal lidi v centru Prahy, a nejde chránit Ondřeje Koláře, když mu hrozí nebezpečí? Vždyť jednou policista, navždy policista, nebo ne?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner