Budoucnost jsou děti, nikoliv Andrej Babiš se svými dotacemi

Ilustrační foto (ČTK)

Ilustrační foto | FOTO: ČTK

Přestože učitelský sbor je naočkován, budou se žáci i učitelé nejenom dvakrát týdně testovat, ale dusit v rouškách, potažmo v respirátorech, a to včetně dětí v mateřských školkách. Ministr Blatný naštěstí podotkl, že spát v rouškách nemusí. Neměli by se pediatři bouřit proti tomu, jakým způsobem vláda hodlá ničit život našim dětem?

Pochybné obchody vlády se bohužel podepíší na těch bezbranných a nejmenších z nás. Děti musí trpět za neschopnost Andreje Babiše, Adama Vojtěcha, Jana Hamáčka, Romana Prymuly a dalších, jejichž osobní zájmy a byznys zvítězily nad zdravým rozumem. S trochou nadsázky by se dalo položit otázku, proč se vlastně očkuje, když se zřejmě nic nemění.

Eric Drooker

Proč musí naočkovaný učitel učit v respirátoru? Proč se musí malé dítě dusit v roušce, pokud jej dvakrát týdně budete testovat čínskými testy? Proč se musí testovat nekvalitními, levnými testy, navíc nepříjemným stěrem nosu, když existují spolehlivé PCR testy ze slin, které lze provádět v domácím prostředí a jejich vyhodnocování takzvanou metodou poolování?

Proč se neozvou pediatři proti takovému trýznění malých dětí? Proč se neozvou učitelé? Proč nikdo neprotestuje proti tak zjevnému nesmyslu, jako je rotační výuka, která ve svém důsledku přinutí ženy, aby nadále zůstávaly doma? Proč se nikdo nezabývá studiemi amerických vědců, kteří prokázali, že vliv dětí na epidemii je zanedbatelný, zatímco jejich nucený pobyt doma se negativně odrazí na jejich budoucnosti?

Budoucnost jsou děti, nikoliv Andrej Babiš se svými dotacemi nebo Jan Hamáček ve svém trapně červeném mundůru. Pokud nám establishment donekonečna opakuje, že jedině očkování je cesta ven z covidismu, tak v praxi prokazuje pravý opak. Dosáhli jsme bodu zlomu, kdy je na čase říct dost. Co vše si ještě necháme líbit? Chceme žít ve světě, kde nás budou kontrolovat covidové hlídky, zatímco naše děti se stanou zajatci apokalyptických epidemiologů, žijících v bublině své pracovny?

Tato vláda se dopustila zločinu na celé jedné generaci. Naše děti zůstaly více než rok doma. To se nestalo nikde jinde v Evropské unii. Denně vidíme, jak děti ztrácejí motivaci, trpí úzkostmi a depresemi. Jako by toho nebylo málo, vláda je hodlá nadále ničit kvůli svému pochybnému byznysu.

Nedopusťme, aby naše děti trpěly kvůli neschopnosti vlády, která zničila vše, na co sáhla. Začněme používat zdravý rozum a protestujme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články