Burani a zoufalci Tomia Okamury. Čím víc másla na hlavě, tím víc chtějí mlátit oponenty

Eric Drooker

Hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury by se měla oficiálně přejmenovat na Burani a exoti Tomia Okamury. Poslanec Lubomír Volný dnes opět na vyšší level posunul tuto družinu zmatených bojovníků za pravé češství vedenou polovičním Japoncem. Přímo ve sněmovně vyzýval poslance jiné strany, aby s ním šel ven a tam si spor vyříkali.

Po poslankyni, která lascivním videem láká klienty do své agentury, po poslanci Roznerovi, který neumí dát dohromady jedinou souvislou větu, ale zvládá popírat holokaust, je tu osoba jménem Volný. Šiřitel lží, dezinformátor, proruský aktivista, obchodník s chudobou, provokatér, buran, hulvát a zoufalec, který, když nemá argumenty, chce oponenty mlátit.

U Okamury panuje nervozita. Uprchlíci nejsou, nechtějí k nám, lidi už tohle lží naplněné téma přestalo zajímat. Preference SPD klesají. Hnutí nemá jiné téma, protože její mozkový trust zvládá jen dokola opakovat stop uprchlíkům. Na víc nemá.

Když se ukázalo, že jediným dosavadním atentátníkem na území ČR není žádný migrant, ale vyšinutý důchodce a vášnivý konzument „moudra“ SPD, je jasné, že ve straně moc dobrá nálada není. Nervozita ještě více odkrývá, co jsou zástupci SPD zač. Nejsou to žádní zákonodárci. Je to osazenstvo zaplivané čtyřky, které dokáže jen hulákat u piva, že tomu, co podle nich nemá pravdu, rozbije ústa.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]