Buřty a suvenýry z Donbasu. Mladí komunisté zvou na svůj kemp. Tady je pár témat k táboráku

Mladí komunisté se symboly z dob totality. Zákon nad tím přivírá oči. (FB komunistů)

Mladí komunisté se symboly z dob totality. Zákon nad tím přivírá oči. | FOTO: FB komunistů

Dělnická mládež, obskurní partička extrémní pravice, není jediným legračním spolkem, který je dobré sledovat pro pobavení. Na opačné straně jsou mladí horliví bolševici. Zatímco mladí dělníci si už několikrát vyzkoušeli spaní na Kokoříně a byli na výletě v Kladně, kde je rozběsnil pohled na kebab, mladí komunisté zvou rovnou na svůj kemp. „Antikapitalistický kemp je otevřen všem radikálně levicovým zájemcům,“ píší na svém webu.

Bude to víkend plný zážitků. Slibují buřty, pivo, suvenýry z Rusy okupovaného Donbasu, zajímavé přednášky a mnoho dalšího. Pobyt je naplánovaný už na nadcházející víkend. A protože kromě uctívání masového vraha Gottwalda a opékání buřtů si mladí soudruzi budou jistě hodně povídat, tady je pár témat k táboráku.

Systematická likvidace elity Československa v letech 1945–1989. Vraždy nevinných lidí. Okrádání všech obyvatel. Během dne se potom nabízejí témata panelových diskuzí: Stalin a Gottwald vrazi a zločinci, udávání a práskání – tipy a triky (host Andrej Babiš, Vojtěch Filip), jak bolševická lůza na venkově okrádala sedláky, komunisté a fatální dopad jejich vlády na krajinu v Československu, tělocvik s tématem jak bít ženy obuškem efektivně (host Zdeněk Ondráček), jak se oběti po mučení přiznávaly (host Marta Semelová).

A protože si prý budou promítat také filmy, měli by mladí bolševici dostat i pár rad, co na plátnou promítnkout. Zajímat by je mohl například seriál Zdivočelá země, Bumerang, ze starších potom například Všichni dobří rodáci, Ucho, nebo Skřivánci na niti, které jejich soudruzi omylem umístili na dvacet let do trezoru.

Hezký víkend by mohla uzavřít volná debata účastníků s výměnou poznatků. Pracovní název debaty: Komunistická zvěrstva.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner