Buzek: Zemanova podpora hnědorudých extremistů již hraničí s vlastizradou

reprofoto youtube.com

Boleslav Buzek | FOTO: reprofoto youtube.com

Na nedělní demonstraci za svobodu, demokracii a svobodné podnikání vystoupil se svým projevem i Boleslav Buzek. Šéf Radostného Česka upozornil na nepřijatelné chování prezidenta Zemana, který podle Buzka šíří lži a nenávist, zrazuje naše spojence a poškozuje nás ve vyspělé části světa. Za největší zlo však označil Andreje Babiše, kterého označil za pohrobka StB, který krade živnostníkům svobodu a klade na ně zbytečná byrokratická břemena.

Celý projev Boleslava Buzka:

Vážení přátelé,

Česká republika je parlamentní demokracií a ne despotickou gubernií. Prezident by měl vystupovat důstojně a nechovat se jako plebejská nižší šlechta, tzv. zemani.

Pane Zemane, omilostňujete vrahy, podporujete trestně stíhané osoby a podvodníky, pohrdáte Ústavou, pravdou i námi lidmi.
Je to nepěkný, odporný vzor pro naše děti. Máte se chovat tak, aby bylo všem jasné, že spravedlnost funguje stejně pro chudé i pro bohaté. Podporujete extremisty. Snažíte se vysvobodit i nebezpečné ruské hackery. Zrazujete naše skutečné přátele a spojence. Poškozujete nás ve vyspělé části světa. Zemane, tančíte na tenkém ledě. Přílišná rusofilie a podpora škodlivých hnědorudých extremistů již hraničí s vlastizradou.

Rozdělujete společnost, šíříte lži a nenávist. Jediné, koho jste dokázal poslední dobou spojit, jsou komunisté s neofašisty. Tyhle zločinecké gangy s vražednou minulostí se mohou spojovat maximálně ve vězeňských sprchách. Nechci se v žádném případě dotknout skutečných vlastenců, patriotů, většiny slušných lidí. Rozdíl mezi patriotem a nacionalistou je propastný. První skupina vytváří příjemné prostředí pro život a své potomky, snaží se přinášet i něco světu. Druhá skupina, která šíří lži, rasismus, strach a nenávist, za sebou v minulosti nechala pouze úpadek, izolaci a neštěstí.

Demokracie v Česku má vedle kremelské loutky na hradě ovšem jedno větší ohrožení. Jmenuje se Andrej Babiš. Na oba se hodí staré čínské přísloví. Zmije svléká kůži, ale zmijí srdce si nechává. Často měníte zcela protichůdné názory vždy podle toho, jak se vám to hodí. Oba dva rozdělujete společnost.

Babiši, zavedl jste zde nehorázná a zcela zbytečná byrokratická břemena. Živnostníkům kradete jejich svobodu a čas pro rodinu. To, že jste byl komunistický práskač, víme i bez potvrzení soudu. Koho jiného než pohrobka STB by napadlo zavést online prokazování neviny na poctivou většinu a korunovat to donašečskou loterií? Všichni jsou podle vás podezřelí zloději. Jak říkal Karel Čapek: „Nenávist, neznalost, zásadní nedůvěra, to je psychický svět komunismu – lékařská diagnóza by řekla, že je to patologický negativismus…“ V duchu hesla „podle sebe soudím tebe“ se na všechny kolem sebe díváte jako na zloděje! Babiši, nevnucujte ale tyto negativní patologické vzorce chování slušným lidem a našim dětem.

To, že se dříve nebo později opět vyrojí v posttotalitních státech hnědé nebo rudé přízraky, se vědělo. Varoval před tím například i Helmut Kohl. Ochutnali jsme ale skutečnou svobodu a zodpovědnost za život ve vlastních rukou. Svobodu si již nenecháme vzít. Dle odkazu velikánů Masaryka i Havla se budeme držet nejpevnějšího bodu ochrany svobody, kterým je pravda. Pravdou zajisté brzy zaženeme prolhané hnědorudé kreatury do propadliště dějin.

Děkuji za pozornost

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner