Bývalá zaměstnankyně Applu prozradila, jak získat zdarma mnoho výhod

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Teorie o tom, že je možné v některých nadnárodních řetězcích a obchodech získat různé benefity při dodržení tajných postupů, jen kvetou. Možnost získání zajímavých bonusů však nyní potvrdila jedna ze zaměstnankyň společnosti Apple. O jejím tipu píše deník The Daily Mirror.

O trik, který potěší každého zákazníka světoznámé značky, se bývalá pracovnice podělila na TikToku. Uživatelka s přezdívkou @Tanicornerstone tvrdí, že není nic jednoduššího než využít politiku firmy Apple a získat něco zdarma.

Prý se stačí k zaměstnancům technologického gigantu chovat zdvořile. „Pokud jste hrubí vůči lidem z firmy, váš problém také s největší pravděpodobností vyřešíte. Ale budete za něj platit,“ říká mladá žena.

@tanicornerstone

#stitch with @annaxjames apple goss tips and tricks

♬ original sound – Tani

„Pak ale narazíte na opravdu úžasné lidi. Apple zavedl termín »překvapení a potěšení«, podle nějž měl každý zaměstnanec možnost zákazníka překvapit,“ dodává s tím, že pochopitelně na to existovaly kvóty.

Bývalá zaměstnankyně společnosti založené Stevem Jobsem uvádí jasný příklad. „Vídávala jsem, že lidé přicházeli s telefony poškozenými vodou, a ty se nesmí vyměňovat bez poplatku. Ti slušní ovšem měli od zaměstnanců Applu výjimku,“ říká Tanicornerstone.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články