Od čtvrtka 6. prosince si můžete náš časopis Revue FORUM přečíst v HOP Arena v Čestlicích. Zatímco budou vaše děti skákat na trampolínách, vy si můžete prolistovat starší čísla našeho měsíčníku a zkrátit si tak čekání.

Píšeme o tom, o čem ostatní mlčí. Kromě komentářů najdete v Revue FORUM rozhovory se známými osobnostmi jako je Tomáš Klus nebo Jan Hřebejk, ale také s novináři Jankem Kroupou, Jindřichem Šídlem nebo Markem Wollnerem. Pokud vám nějaké starší číslo uniklo, vězte, že nyní si jej můžete přečíst právě v HOP Areně.

HOP Arena má několik atrakcí, které uspokojí jak ty nejmenší, tak i starší a náročnější návštěvníky. Můžete si zde vyzkoušet cestu Ninja bojovníka nebo si zahrát basketbal a vybíjenou a samozřejmě akrobatické kousky jsou také povoleny. V aréně je také možnost uspořádat narozeninovou oslavu nebo teambulding pro vaše kolegy a připravit jim tak nezapomenutelný zážitek. Pro náročnější je tady možnost si také objednat lekci parkouru.

Na webových stránkách HOP Areny je také možnost objednat vstupy jako dárek třeba na Vánoce. Největší trampolínová atrakce v České republice se nachází v Čestlicích a je možnost přijít kdykoliv bez objednání. A mezi skákáním čtěte Revue FORUM!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!