Čechům hrozí nový, transformovaný komunismus. Vzpamatujme se!

(Fotomontáž: radek-velicka.cz)

Je tomu dnes 69 let, co se komunisté zmocnili absolutní vlády nad Československem. Okradli desetitisíce lidí o jejich majetek, tisíce jich poslali do vezení a koncentračních táborů a stovky lidí popravili a umučili při brutálních výsleších. Zruinovali naši zemi a zaprodali ji do temného a barbarského impéria Sovětského svazu. Zničili lidem životy, vyštvali na 200 tisíc lidí za hranice, často těch nejschopnějších.

Zlikvidovali zemědělství, zplundrovali venkov, zhanobili města, zničili vzdělávací systém, zválcovali přirozenou strukturu společnosti do jednolité masy pracujících, učili děti udávat rodiče, znásilnili spolky a církve, zamořili životní prostředí. Naše národní bohatství, zejména cenné zásoby uranu, předali ruským uchvatitelům a okupantům, kteří z tohoto materiálu vyráběli jaderné zbraně.

Nejhorší však je, že komunisté vzali českému národu hrdost, nalomili soustavným a zákeřným tlakem jeho charakter a velké části národa vygumovali mozek a zamořili jeho duši nenávistnou ideologií, závistí a naprostým primitivismem. Komunismus, jako útočná, fanatická a revoluční ideologie je mrtvý. Ale duch komunismu v různých skrytých i otevřených formách v naší zemi a v naší společnosti přežívá. Tento duch komunismu působí, že u nás může vládnout duo Zemana a Babiše. Esence primitivismu a podvodu.

Tento duch komunismu přispívá k vypjatě xenofobním náladám a nastoluje opět mentalitu lůzy jako normu kolektivního myšlení. Tento duch komunismu umožňuje, že si česká společnost nechává kousek po kousku odebírat svou svobodu, nechává se šikanovat, kontrolovat na každém kroku a postupně se opět proměňuje ve stádo bezmocných ovcí.

Čechům akutně hrozí nový, dobře převlečený a do moderních verzí transformovaný komunismus, který se bude vyznačovat likvidací faktické politické soutěže politických stran, likvidací svobodných médií, umlčováním a ostouzením kritiků stávající politické moci, bezbřehou kontrolou našich životů a neustálými zákazy a příkazy. A bude nový i tím, že se mu pořád bude říkat demokracie, ačkoli tento systém už bude jen urážkou tohoto slova a půjde jen a jen o bohapustou parodii na svobodu. Prostě jedním slovem to, co je dnes už v Rusku. Prosím, Češi, vzpamatujme se.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner