Nenechme se ukolébat! Oslabenou demokracii posilují svobodná média, podporujte je i dál

Johana Hovorková, Milan Tesař, Veronika Kučíková, Dan Hrubý a Jaroslav Bican z nové redakce Týdeníku FORUM (Roman Black Černý a Michal Hošek)

Johana Hovorková, Milan Tesař, Veronika Kučíková, Dan Hrubý a Jaroslav Bican z nové redakce Týdeníku FORUM | FOTO: Roman Black Černý a Michal Hošek

Deník FORUM 24 a Týdeník FORUM se od svého vzniku snaží nahradit Čechům to, co jim vzal Andrej Babiš: svobodná a nezávislá média, která pravdivě informují o držitelích moci a ovšem, co potřebují vědět občané, aby se mohli rozhodovat při volbách a měli k tomu dostatek informací. Vrátili jsme Čechům noviny, snažili jsme se přispět k pozitivní změně a teď nás čeká další zásadní krok: udržet prozápadní kurz, vrátit občanům důvěru v právní stát a hlavně udržet a posílit nezávislá média, která budou i nadále dělat svoji práci. Pojďte do toho s námi!

Týdeník FORUM a deník FORUM 24 fungují zejména díky neuvěřitelně úspěšné veřejné sbírce. Nechceme být závislí na žádném podnikateli a už vůbec ne na politické straně či na oligarchovi. To je pro nezávislost médií zásadní. Nebudeme si nic nalhávat – média mohou být nezávislá jen tehdy, pokud jsou dostatečně ekonomicky silná. A těmi nejlepšími a nejférovějšími podporovateli vždycky byli a vždycky budou naši čtenáři. Pomozte nám, prosím!

Jak?

Ve veřejné sbírce, ať už jednorázově, či pravidelně. Číslo účtu:

4095439339/0800

(Prosíme, informujte nás o vašich finančních darech na mailu [email protected])

Kupte si předplatné Týdeníku FORUM. Každá demokratická země potřebuje noviny – a my jsme je vrátili Čechům! Vyberte si své předplatné zde:

TÝDENÍK FORUM

Navštivte náš e-shop a kupte si některou z našich knih

E-SHOP FORUM

A co můžete dělat dál? Rozhodně nesmíme polevit a nechat se ukolébat tím, že jedny volby dopadly dobře. Přijdou ty prezidentské. Pak komunální. Je tu stálé nebezpečí ruské a čínské subverze. A jsou tu samozřejmě i nadále stovky a stovky tisíc lidí, kteří nemají přístup ke svobodným informacím, dostávají řetězové e-maily, lžou jim média z vydavatelství Mafra, podléhají ruské propagandě a tak dále. 

Deník FORUM 24 a Týdeník FORUM budou i nadále pořádat debaty po celé zemi, protože za nejdůležitější považujeme dialog mezi lidmi a osobní setkání, která jsou pro nás velmi poučná a inspirující. I nadále budeme psát o všem, co souvisí s obranou svobody, demokracie, právního státu. Budeme sledovat chování politiků, ať jsou z jakékoli strany. Společně jsme se dokázali zbavit oligarchie, pojďme také společně pečovat o demokracii! Podruhé by se to nemuselo podařit.

Děkujeme vám za podporu.