Celá komunistická a proruská scéna brojí proti Čaputové. Hysterie vrcholí

Zuzana Čaputová (FB Zuzana Čaputová)

Zuzana Čaputová | FOTO: FB Zuzana Čaputová

Koho si přeje na postu slovenského prezidenta ruská pátá kolona, to je jasné od chvíle, kdy Maroše Šefčoviče podpořil český prezident Miloš Zeman. Ovšem je zjevné, že s blížícím se definitivním rozhodnutím slovenských občanů se musí přitvrdit.

Ano, je samozřejmě jasné, že za vším stojí Američané:

Jasno mají také „odborníci“ na Parlamentních listech. Čaputová, jakožto kultivovaná a prozápadní politička, se jim rozhodně líbit nemůže.

Ale existují samozřejmě i legračnější případy. Vedoucí kolotoče z Aeronetu se vůbec nebojí těch nejabsurdnějších konspiračních teorií.

A kdopak to má o Slováky starost? Hlavní český rusofil Jiří Vyvadil, který rád organizuje nepovedené protesty proti americkým konvojům, se bojí o duševní zdraví slovenského národa.

Je to logické: Čaputová má nakročeno k vítězství a ruské frontě se další slušný slovenský prezident v žádném případě nemůže líbit. Zatím to ale vypadá, že Slováci se podle představ Vladimira Putina chovají o něco méně než my.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]