Česká pošta chce být trendy! Rozjíždí youtubový kanál s Juliánem Záhorovským ze SuperStar

Nové trendy již dorazily až k branám České pošty, ta se rozhodla držet „trendy“ krok s dobou a spustila vlastní youtubový kanál ČPTV. Za moderátora si přitom vybrala účastníka první řady SuperStar – Juliána Záhorovského. Ano, je to tak, Česká pošta se to snaží rozbalit, chce být vtipnější a nabízet lidem odlehčenější formu komunikace.

Hned v prvním díle nazvaném „poprvééé“ se zjevuje Julián se slunečními brýlemi a ve žluté crazy paruce, sekunduje mu zde ředitel České pošty Martin Elkán. Ačkoli je scénka těžkopádná a vtipem zrovna nehýří – spíše si chvilku připadáte jako na dětské párty u McDonalda – neznamená to, že se časem humor nevytříbí a fanynkám Záhorovského při vzpomínce opět nezaplesá srdce radostí.

„My se chceme přizpůsobovat trendům, chceme, aby lidi vnímali Českou poštu jinak. Proto ČPTV,“ zdůvodňuje Elkán vznik nové formy propagace. Specialista pro komunikaci Ivo Vysoudil dodal, že pošta vytváří videa svépomocí. „Nestojí to tedy nic, je to interní záležitost,“ dodal, pro Aktuálně.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner