Český antiislamismus přešel na krásu bez závoje. Tolik jsme toho snad ani vidět nemuseli

()

Poté, co se agentovi světového islamismu Martinu Konvičkovi podařilo dezintegrovat veškeré antiislámské hnutí v ČR, přešel do další fáze, kterou bychom mohli nazvat etapou odhalování a konzumace. Po celulitidovém gulášovém happeningu před brněnskou mešitou (maso jako maso, tak co), svět islámu zřejmě pochopil, že neotřesitelné evropské hodnoty nejsou až tak něco úžasného, že by za to chtěl kdokoli bojovat. Možná s výjimkou nějakých domobran, za kterými by ale měla jezdit trvale záchranka, aby se vlastenci nestřelili něčím do sami do nohy a nechtěli pak příspěvek za čtvrtý odboj.

Možná se – po řadě různých postmoderních bizarních spojeních – vzhledem k nedostatku muslimů a uprchlíků u nás ještě dočkáme přičlenění antiislamistů ke spiritistům. Ti také dokáží vyvolávat duchy, kteří neexistují. A je kolem toho spousta lidové legrace.

Ještě to chce ale trochu přidat. Zatím to představení úrovní připomíná revuální programy Německé demokratické republiky. Řadě lidí to stačí, ale co ti chudáci, co nejsou úplně blbí?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]