Čeští paranoici: Práškují nás z letadel, ať žije Putin

Ilustrační foto. (Pixabay.com/geralt)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay.com/geralt

Čeští esoterici a vykolejenci všech možných odrůd tmářství se semkli k obhajobě ruské agrese proti Ukrajině. Když tito lidé blábolí nesmysly o chemtrails a práškování populace, jsou neškodní. V momentě, kdy začali – aby byli v pořádné opozici – obhajovat Putinovu válku, měly by jim bezpečnostní složky připomenout, že nesmysly o chemtrails fantazírovat a zveřejňovat můžou, ale proválečnou ruskou propagandu opravdu ne.

Najdete je snadno. Stačí navštívit profil nějakého známého dezinformátora, co velebí Putina, a otevřít účty nejšťavnatějších obhájců okupace Ukrajiny. Já takto popsal hned několik.

Petr Hečko

Dne 14. dubna: „Chemtrails výzva ke spolupráci a zahájení řešení.“ Ve videu pak říká, že se k němu z celé republiky dostávají obrázky kondenzačních pruhů na nebi. „Náš kluk už z toho má měsíc kašel,“ vysvětlí ve videu. A polovina dětí ze školky, kam syn chodí, taky kašle. „A tady je vidět příčina,“ ukazuje kondenzační čáry na obloze.

(Týdeník FORUM)

„Chci vyzvat lidi, které to štve a chtějí nějaké řešení. Nabízím, že nabereme vzorek vody a necháme udělat chemický rozbor. Kdo chce vědět pravdu a je ochoten do toho něco investovat, tak mi napište, a jak na to budu mít peníze, tak ten chemický rozbor nechám udělat.“ Po chvíli dodá, že Američané změnili složení chemtrails a dávali to vědět, je o tom dopis na Pražském hradě. „Pojďme s tím něco dělat,“ končí optimisticky.

Týž den sdílí post účtu Kss Ján Simonics: „Čeho si svět za 8 let nevšiml! Popisuje fakta o zločinech Ukronacistů proti civilnímu obyvatelstvu Donbasu. Střílení ve městě, smrt dětí a truchlení rodičů to jsou následky stávající ukrajinské vlády. S pozdravem: John Simonics.“

Kss Ján Simonics

Profil Kss Ján Simonics, který Petr Hečko sdílí, má jako úvodní fotku na facebooku znak slovenských komunistů. Uvádí v informacích o sobě: „Bojujem proti Kapitalizmu. Občan náš sponzor.“ Na profilu se píše, že pracuje pro ÚV KSS Komárno. A co tak psává?

„Spousta z vás mi píše. Co se stalo v Buči? Nic nového se neděje!!! Informační válka bude teď hrát velkou roli. OSU (Ozbrojené síly Ukrajiny) má profesionální trenéry, že? To víte a v našich (necenzurovaných) médiích můžete každý den obdivovat ty hromady fekálií: Putin bombarduje civilisty! Putin zabil novinářku! (via Pavel Šafr z deníku Hovna24) a Ukrajina vítězí a vyhostí Rusy vítězství je na dosah. Geraščenko v tomto videu opět odhaluje celou informační a psychologickou operaci Kyjeva v Buči. Přímo před očima desítek zahraničních novinářů kolem něj představí tělo s bílou páskou na rukávu. Zajímalo by mě, jestli někoho z desítek a desítek novinářů zajímalo, co znamená a symbolizuje páska na rukávu. Symbolika je jasná a výrazná. Muž byl pravděpodobně lynčován a později zabit samotnými ukrajinskými bezpečnostními složkami pro tuto pásku na ruce, která je identifikačním znakem ruských ozbrojených sil. S pozdravem: Ján Simonics.“

Plyn Ilustrační snímek (AdobeStock)

Jiný post: „Každý soudný člověk se zdravým rozumem ví, jaké zločiny spáchalo NATO po celém světě, násilné infiltrace do cizích států, rabování. EU se k těmto zločinům opírá, proto není naším partnerem. POJĎME SI ŘÍCT, JE TO OTEVŘENO, JE ČAS: VLÁDA ZRÁDCŮ A VLASTIZRÁDCE A AMERICKÉ ZRÁDCE BY MĚLA BÝT POSLÁNA NO…  VYJDĚTE Z TRESTNÉHO PAKTU NATO! UKONČETE NAŠE ZABÍJENÍ V EVROPSKÉ UNII! S pozdravem: John Simonics.“

No a pak se konečně krása ducha identity Kss Ján Simonics projeví naplno: „Heger a Čaputová židovského podvodu, podporující fašismus na Ukrajině, je to hnus, ptám se: fašismus je realita světa? Ano, celý svět je zapojen do války, kterou začali, a všechny ostatní satanistické děti z USA a EU. A my všichni řešíme, jestli vyhraje Slovan Rus nebo zmanipulovaná slovanská Ukrajina pod vedením Žida Zelenského? A samozřejmě satanovy děti z USA a EU, takto se stahuje zbytek světa proti Rusku. A samozřejmě poslali do války státy B9, takže všechny slovanské národy ne? Rozděl a panuj, že? A neměli bychom se více zaměřit na satanovy děti? A něco jim dát? Zaregistrujte se zde a začněte jednat. Jedině společně to zvládneme. S pozdravem: John Simonics.“

Hečko bojuje dál!

Dne 15. dubna, na Velký pátek, pan Hečko zveřejňuje fotografii tří skleniček (vypadají jako sklenice od zavařeniny) a připisuje: „Jak jsem slíbil, nabíráme vzorek dešťovky na rozbor, vše zdokumentované pod kamerou.“ Účet Jiří Chowaniec v diskusi dodává: „Zajímám se o chemtrails už delší dobu, není třeba popisovat, co za sračky na nás stříkají. Dělají to vždy, den než začne pršet. Poslední dobou cítím po chemtrails divně v puse. Syn taky kašel. Dnes jsem byl nakoupit a bylo mi slabo a špatně. Nevím, jestli tohleto svinstvo zastavíme, obávám se, že ne. Vládnou nám psychopati, kteří musí poslouchat druhé psychopaty, kteří tohle nařizují.“ Po prozkoumání účtu Jiří Chowaniec dostanu strach, jestli pana Hečka nepovzbuzuje facebookový robot – bot. Na účtu nic veřejně viditelného není – příspěvky, fotky, informace o uživateli, prostě nic.

Pak Hečko sdílí video z účtu Bubák František. Ten k videu připsal: „Chemtrails jsou skutečné! Jasný důkaz toho, jaká stealth válka se vede na obloze! Pro všechny naivní lidi, kteří stále věří, že je to saharský prach, foehnské závoje, kondenzační čáry nebo výfukové plyny. Síra (velmi toxická), hliník (velmi toxický, ničí mozek, poškozuje nervy), arsen (extrémně toxický), barium (velmi toxické), olovo (extrémně toxické), kadmium (velmi toxické), chrom (oxid chromitý je velmi toxický), měď (otrava mědí může nastat s velkým množstvím mědi). Lithium (velmi toxické, spouští psychózu), nikl (velmi toxický), rtuť (extrémně toxická), stroncium (velmi toxické), thalium atd.“ Na profilové fotce má pan Bubák ruskou vlajku. Dívám se na další fotky, kde je označen. Na jedné je napsáno Nedám se očkovat“, na druhé azbukou Rosiia v serdce“.

A stejně poučné jsou i fotky samotného pana Hečka: nalezneme na nich rámečky „Volím Volný blok“ (hned ve dvou provedeních) a jednou  „Volím Svobodné“. A v jeho fotografiích nalézám desítky dezinformačních memů proti očkování a epidemické disciplíně. Jako by popírači covidu měli nějaký zvlášť vřelý vztah k chemtrails a Putinovi.

Proti – vníci útočí

Informační společnost, svět sociálních sítí, které umožnily hloupým pochopit, že mají většinu, vytvořila specifickou skupinu proti – vníků. Osob, které frustraci ze svých neúspěšných životů svádějí na „ony“, „ty nahoře“, případně rovnou „spiklence“. To „oni“ zajistili, že obyčejný konspirativec je hloupý, líný a neschopný. A tak je třeba se proti nim vyhranit. Nejlépe na fejzbůčku, tam si troufnem.

Kdyby se takto postižení deprivanti vymezovali proti mentolovým bonbónům nebo mandelince bramborové, neměli by žádnou společenskou nebezpečnost. Tito „profesionální proti vníci“ se však začali vymezovat proti hlasu rozumu hned ve dvou oblastech, kde je to mimořádně nebezpečné. Chlapíčci, co si myslí, že za jejich komplexně pokálený život mohou spiklenci, co je práškují z letadel, svou všeobjímající nenávist upřeli nejprve na očkování proti covidu a nyní proti agresivní válkou napadené Ukrajině. Takže se z legračních bláznů, kteří si myslí, že kondenzační pruhy vodní páry za letadlem jsou psychotropní prášek, stali veřejné zdraví ohrožující magoři a s útokem Ruska na Ukrajinu také neúnavní obhájci Putina a jeho války.

Podpora ruské invaze je pro deprivanty jen další oblastí, kde si sami mezi sebou můžou plácat nesmysly, a pak se vzájemně za to plácání nesmyslů plácat po zádech. Dokud tihle pacienti blábolili o chemtrails, bylo vše OK.  Když však nyní tito lidé začínají houfně podporovat Putina a jeho útočnou válku, měl by je represní systém poplácat přes huby. Za jejich z*******ý životy Ukrajinci opravdu nemohou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články