Cestování po Česku a tragédie jménem Klára Dostálová

Kampaň za cestování po Česku (archiv)

Kampaň za cestování po Česku | FOTO: archiv

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová poskytla vážně fascinující rozhovor DVTV. Řeč byla o vynaložení plánovaných dvou miliard korun na propagaci cestovního ruchu v České republice. Ministryně ukázala tak úžasnou nekompetenci, že by se za ni nemuseli stydět takoví giganti jako Taťána Malá nebo Barbora Kořanová.

Takže. Kde se vlastně vzaly dvě miliardy? Prý se na to šlo „kupeckými počty“. Sezóna je v plném proudu, celá řada lidí zůstala v České republice a své plánované zahraniční cesty zrušila, ale stát teď chce posílat peníze Babišově Mafře a Kellnerově Nově. Proč? Prostě proto, že nám Dostálová ukáže skvosty naší vlasti, které si neumíme najít sami.

Demonstrace na Letné (Pavel Hofman)

Rozhovor s Dostálovou je snad ještě horší než kampaň, kterou v současnosti provozují České dráhy, jež se daly do básnění. A tak se dozvíte, že je čas na „tradá do Děčína“ a další perly, které vám říkají, co máte a nemáte dělat. Je to neskutečně trapné a číst ty billboardy (kolik stály?) skoro až fyzicky bolí.

Do České republiky dorazila další vlna. Nikoli nemoci COVID-19, ale trapnosti, hlouposti (a za dveřmi už čeká hysterie). Nad tím vším ční Dostálová, která je typickým produktem personální politiky hnutí ANO. Tedy oddaná, nepříliš chytrá, ale nenechává se brzdit zbytečnostmi typu svědomí či odbornosti.

A nakonec je tu Andrej Babiš, který má zásoby roušek schované na tajném místě a řídí chytrou karanténu, přestože sám umí maximálně poslat smsku, a to ještě poněkud negramotnou. Takže… držme si klobouky, jedeme z kopce!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]