Chvalozpěvy Babišovy aneb Jak správně propagovat svou dokonalost

Eric Drooker

Marketingový potenciál sociálních sítí je neoddiskutovatelný. Velmi dobře si to uvědomuje i tým kolem Andreje Babiše. Rád tak fanouškům ministrova hnutí ANO předkládá důkazy o tom, jak jejich oblíbený politik skvěle zvládá svou práci. Vzhledem k tomu, že vicepremiér zřejmě rozumí velké škále problémů, není pro něj složité nabídnout pomocnou ruku komukoliv, kdo ji potřebuje. Zachrání státní rozpočet, vyřeší migrační krizi nebo rozdá dětské pokladničky ratolestem v dětském domově. Pokud se setká s kritikem, pozve ho na kávu a své kroky mu klidně a v přátelské atmosféře vysvětlí. Sice to vypadá jako propaganda, ale k tomu by se snad miliardář s mandátem ministra nesnížil. Přinášíme dvacet příkladů úspěšných kroků Andreje Babiše, které stihl jen za letošní rok a prezentoval je na Facebooku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]