Číňané byli za Zemanem. Huawei se prý nemáme bát. Celonárodní úleva

Miloš Zeman na TV Barrandov (reprofoto youtube.com)

Miloš Zeman na TV Barrandov | FOTO: reprofoto youtube.com

Tak tomu se říká celonárodní úleva. Jiří Ovčáček informoval, že Zemana navštívili pánové z Huawei. Prezidentovi řekli, že u nás moc hodně investují, ještě víc hodně investovat budou, že dodržují všechna bezpečnostní nařízení a že se má jet ještě osobně omluvit šéfovi Huawei do Číny. Tak by se dal přeložit oficiální raport Ovčáčka.

„Zástupci společnosti Huawei informovali prezidenta republiky o současném stavu investičních aktivit a dalších plánech do budoucna. Diskuse byla věnována i otázkám kybernetické bezpečnosti. Zástupci společnosti Huawei deklarovali, že dodržují příslušné standardy. ématem byla i nadcházejí dubnová cesta prezidenta republiky do ČLR. Prezident republiky plánuje v rámci programu návštěvy také setkání s generálním ředitelem společnosti Huawei,“ tak popsal schůzku Jiří Ovčáček.

Češi si mohou oddychnout. Žádná špionáž strategických sítí a systémů nehrozí. Ti, kteří by špionáž měli provádět, ujistili prezidenta, že ji nedělají. A tajné služby, které konstatovaly, že by tuto špionáž provádět mohli, ty lžou. Vše si vymyslely. Stejně jako jejich kolegové čučkaři po celém světě.

Miloš Zeman je neuvěřitelný. Téměř každý den přicházejí z celého světa zprávy o tom, že jedna země za druhou odstavuje Huawei od státních zakázek kvůli špionáži. Náš prezident situaci stále zlehčuje, uráží naše tajné služby, bojuje za zájmy firmy, která představuje riziko pro Českou republiku. Čerstvě se se zástupci této společnosti sešel, chystá se jet omluvit nejvyššímu vedení této společnosti. Za vlastní tajné služby.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]