Co je nového u nácíčků? Naučili se zapalovat papír

fb Dělnická mládež

Pánové z Dělnické mládeže pálí papíry. Co to má ten pán vpravo na hlavě, zatím neprozradili. | FOTO: fb Dělnická mládež

Po prvomájovém výletu k bolševikům, kde jsme našli Rudou Martu vyzývající ke změně režimu, nastal čas, abychom se podívali, čím se v posledních dnech baví parta mladíků, kteří si říkají Dělnická mládež. Chlapci se nenudí. Obstarali si několik papírů a na nich obrázky vlajky EU, Angely Merkelové či Madeleine Albrightové. Aby ukázali svoji sílu, papíry zapálili.

A aby ukázali, že jsou i velmi vtipní, přidali komentář: „Dělnická mládež si užila pálení čarodějnic také v Praze. Zrůdy shořely na popel a vlajka multikulti EU jakbysmet.“ „Nechutnou“ vlajku EU chlapci spálili také v Klatovech a v Českém Krumlově.

Ono to tak bude asi lepší, když budou v uzavřeném kroužku na zahrádkách rodičů spiklenecky a v kuklách pálit vlajky, aby na stará kolena mohli vzpomínat, jak pěkné dobrodružství to bylo. I když je to poněkud legrační, pořád je to lepší, než aby chodili po městech s lékárničkou a popisovali, jak je zarmoutil pohled na kebab, případně aby pochodovali na Kokořín se svým praporem v rukou. Nejeden chatař a houbař musel být překvapený, co je to za cirkus.

Naprostá většina aktivit Dělnické mládeže je směšná, příkladem je pálení papírků. Současně ale je potřeba tuto partičku monitorovat. Proč? Slibují zúčtování. Chlubí se tím, že s páskami na rukou jezdí na výlety do měst, chodí ulicemi a prý hlídají pořádek.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner