Co protirouškový aktivista, to agent BIS! CHACHA CHUCHA!

Dezinformátorka Jana Peterková v akci. (Alena Spálenská)

Dezinformátorka Jana Peterková v akci. | FOTO: Alena Spálenská

Naše protirouškové hnutí se rozpadlo na řadu skupin, které jsou o sobě vzájemně přesvědčeny, že ti ostatní jsou na ně nasazeni od BIS či policie, a vykládají to o sobě vzájemně na Facebooku. Pokud má P.T. čtenář zálibu v četbě prvorepublikových románů pro služky, jistě rozpozná, že v komunikaci elity naší odbojové scény panuje velmi podobná komunikační kultura jako na žižkovské pavlači. Obávám se, že nejde o nadsázku.

Hemžení protirouškových bojovníčků má své zákonitosti. Jsou všichni velice stateční a prokázali (oni osobně) zvláště významné výkony v boji proti Novému Světovému Řádu, rouškám a dezinfekci tolik, že by měli být chápáni jako ten hlavní odbojář. Oni sami jeden každý. A myslí si to všichni. Řada protirouškových aktivistů má dramatický talent, a nejhlasitější (na decibely zcela prokazatelně) aktivistka Jana Peterková. Ta někdy v minulém tisíciletí pracovala jako televizní hlasatelka, proto má současný vnitřní konflikt občanské opozice proti shluku RNA opravdové grády.

Peterková dělala CHACHA CHUCHA!

První úder ve válce dysydentů proti vyru zasadila aktivistka Lenka Tarabová, která se předváděla na demonstracích proti rouškám s židovskou hvězdou na kabátě. Sám tento fakt je natolik výmluvný, že paní Tarabovou asi není třeba více představovat. Ovšem hned po nedělní demonstraci se na sebe všichni odbojáři vzájemně dozvěděli, že jsou konfidenty, a hned to zveřejnili. Hlavní hrdinkou byla paní Peterková.

První obvinění totiž padlo na její hlavu – z úst té dámy s židovskou hvězdou na klopě, paní Tarabové. „Vycházeli jsme přes dlouhou chodbu, popisuje paní Tarabová, jak byla po demonstraci zatčená na policejní stanici. Po pravé straně byla otevřená kancelář. Hned za dveřmi známá figurka – Jana Peterková. Seděla tam na židli, nohu přes nohu, neměla zakryté dýchací cesty, rozesmátá CHACHA CHUCHA. Proti ní seděli tři policisté, kteří neměli nic na ústech. Nebudu vám vysvětlovat, co mě napadlo, jak se mi tam všechno propojilo. Všichni jsme byli buzerováni, abychom měli ten respirátor, ale ona tam sedí bez. A baví se tam, je tam CHACHA CHUCHA s třema policistama. Možná že tam byl čtvrtý.“

Ano, přiznávám, i mne skutečnost, že paní Peterková dělala CHACHA CHUCHA s třema policistama, přijde velmi podezřelá, a ukazuje na její spolupráci s tajnou službou. Zvláště proto, že možná tam byl i čtvrtý.

Devátého března vrací Youtube kanál „Horvího show“ úder zveřejněním minutového videa, jak paní Tarabová ukazuje policistům v kordonu nějaké papíry, ti volají velitele, a ten ji skrze kordon pustí. To vedlo autora videa k nezvratnému přesvědčení, že agentkou je naopak paní Tarabová. Akorát asi ten vlastenec neumí moc česky, protože k tomu napsal „Lenka Tarabová spoluprácuje s policií“. Inu – vlastenectví jej tak zaměstnává, že si dosud neměl šanci češtinu osvojit.

Vedle toho proti paní Tarabové zveřejňuje další, až lidsky dojemné video paní Peterková, ve kterém k ní mluví a udává jí: „Ty sis nevšimla, že tě točím, když si tam vyvolala majora Koláře, jako svýho kámoše s těma papírama? Což nebyly žádný papíry, tvůj syn nebydlí na Václavském náměstí, tvůj syn bydlí s tebou v Liberci, takže se rozhodně nepotřeboval dostat na Václavské náměstí do bytu.“

Ano, ona by to byla legrace, kdyby… Kdyby v této době, která je nabitá stresem a nejistotou, jako v každé jiné krizi v historii lidé nepropadali bludům a šíleným prorokům. K čemuž stav již rok se táhnoucí pandemie výrazně dopomáhá. Takže přes naprostou šílenost, hysterii a bizarní hloupost paní Peterkové má ta dáma skoro milion zhlédnutí jednoho ze svých videí, a v podstatě žádný z jejích slintů nevidělo méně než desítky tisíc lidí. Takže přes evidentní pomatenost jejích výpovědí ta dáma oslovuje každého desátého občana, deset procent populace. Což je vzhledem k tomu, že blábolí nesmysly o rizikové a nebezpečné epidemii, mimořádný malér. A je Peterková, bez ohledu na to, co si o jejích výpovědích myslíme, skutečně je influencerkou – i když dělá CHACHA CHUCHA.

Vítej, svobodný člověče!

Paranoia obou dam není ojedinělý jev. Na stránku Vítej, svobodný člověče píše uživatelka Andrea: „Vznáším k vlastenecké alternativě důvodné a, z vlastní zkušenosti ex-předsedy Referenda ČSR podezření, že Jindra T. je nastrčený konfident s krytím, který jím byl i před rokem 89! Jeho postupy, plně korespondují s praktikami STB před rokem 89!

FORUM 24 (archiv)

Vytvořit lidi, jako nyní naposledy paní Tarabovou, která plní úkol, infiltrace do vlastenecké alternativy a vytvořit si určitou popularitu mezi vlastenci! Vše bylo patrné na poslední demonstraci na Václavském náměstí, kde se paní Tarabová, takřka plazila po zemi, jen aby jí nenatočila na svůj mobilní telefon Jana Peterková, když paní Tarabovou žádala o pomoc! Z videi z této poslední demonstrace je patrno mnohem víc, například i to, že další člověk z dílny pana Jindry T., si v podstatě s policisty domlouval jak ho budou policisté paralyzovat! Je toho mnohem víc, dnes znám většinu jmen pana Jindry T. a budu je postupně, vždy jak to budu mít nezvratně podložené, zveřejňovat. Jano, dal jsem slib bývalému příteli a ten slib splním a nebudu vystupovat proti Referendu ČSR, ALE BUDU VYSTUPOVAT PROTI KONFIDENTOVI S KRYTÍM, JINDROVI T.!“

A na téma konfidentství ostatních dysydentů se právě teď rojí po Facebooku desítky a desítky odhalení protirouškových pitomců, kdo všechno z těch ostatních pitomců, co se chodí bez roušek rvát s policií, je vlastně agent. BIS, policie, Mossadu, mimozemšťanů – prostě agent.

Peterková nebude prezidentkou!

Pro mne bylo sledování několika hodin videí těch dam opravdu náročné, ale zajímavé. Jako sociální psycholog jsem si připadal jako na exkurzi. Věnovat těm dámám tolik času však nemůžu chtít po čtenářích. Udělal jsem tedy sestřih nejzásadnějších výroků, aby čtenář nebyl ochuzen o luznou intonaci diskutujících dam.

V momentě, kdy tento text dopisuji, paní Peterková zrovna vysílá na Facebooku online. Konfident je dle jejích slov navíc ještě další dysydent, pan Jan Č. A věřím, že to není poslední na ní nasazený agent Mossadu, kterého ještě dnes odhalí. Ale vážnější škody nehrozí. Zrovna teď říkala, že nebude kandidovat na prezidentku. Ulevilo se mi. CHACHA CHUCHA!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]