Co si Okamura nechává na Facebooku: Černé opice jen rabují, ta Německá metla má viset

Tomio Okamura. (FB Tomio Okamury)

Tomio Okamura. | FOTO: FB Tomio Okamury

Předseda SPD Tomio Okamura si stále stěžuje na to, jak je cenzurován. Zrušili mu videa na YouTube, visí nad ním hrozba, že mu smažou profil na Facebooku. On ale nic, on je jen oběť. A nesouhlasné příspěvky prý nemaže. Jeho profil na FB je ale díky jeho čtenářským přispěvatelům přímo fontána toho nejodpornějšího, co u nás můžeme číst.

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Na Parlamentních listech Tomio Okamura 3. srpna vykládal: „Na jakémkoliv profilu Tomia Okamury jsem nikdy nešířil žádnou nenávist, ani nenávistná vyjádření. Když vlastně poukazuji a jenom přebírám videa, která jsou notabene zcela veřejná a jsou veřejně publikována v rámci stejných sociálních sítí na jiných profilech s miliony zhlédnutími, tak mi hrozí smazáním profilu. Když upozorňuji na nebezpečí, které nám hrozí, a které se reálně dějí v západní Evropě a ve Spojených státech, tak mi hrozí smazáním profilu. Ti, kdo se tomu snaží zabránit, jsou naopak označování za šiřitele nenávisti. Nepolevíme, budeme se nadále snažit o zachování svobody a bezpečnosti v Evropě.“

()

Okamura se zřejmě obrací k dost prostoduchým lidem. Co se u jeho příspěvků děje, se každý může snadno přesvědčit, pokud ho tedy velký předseda už nezablokoval, k čemuž stačí málo.

Třeba 6. srpna zveřejnil příspěvek: „Invaze imigrantů v Itálii. Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci nezákonné migrace. Nesouhlasíme s pozitivní diskriminací ani islamizací.“ K tomu video jakéhosi přistání uprchlíků na pláži.

Pak následují reakce oddaných stoupenců:

Tohle je fakt šílený. Tohle tady nechceme. Jsou jak šváby. Nic jim není svaté. Tomio musíte to dokázat zastavit aby se to sem nedostalo. Držím palce.A to ty „chytráci“ jedinýho člověka, který tomuhle chce dát stopku chtějí zavřít. Italové už asi nadobro ztrácejí rozum, že jim tohle nevadí.

Mor. Všechny lodě obracet a pryč, pokd neuposlechnou, potopit. Lidé se musí vzbouřit proti šmejdům, co likvidují Evropu. Tihle primitivové jsou jen prostředkem mocných.

Konec.. lidé chodí stále do práce jako roboti a ani neví že už to zde vypadá podobně.

Ten dobytek ad si zustane tam odkud pochází.

Potopit loď jediný řešení.

Střílet střílet !!! Ty černé opice kteří jen rabuji, znásilňuji a podobně, ta Německá metla měla již dávno viset 👎👎👎za vlastizradu a ti co je tady vítají ať táhnou k nim 👎👎👎zmetci, toto dopadne velice špatně.

Facebook SPD - Tomio Okamura

To všechno tam zůstává viset. Svým způsobem je to pochopitelné, protože kdyby tam Tomio Okamura neměl tohle, tak by zřejmě jeho stránky dost zely prázdnotou.

Je to celkem jednoduchý trik. Nadhodí se návodným způsobem „téma“ a okamurovci se pod příspěvkem vyřádí. Tomio nic, Tomio jen necenzuruje.

Rozhodně by nad těmito příspěvečky češtinář zešílel a psychoterapeut by si mnul unaveně čelo.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner