ČSSD v předvolebním klipu zesměšňuje sama sebe. Hamáček umí chodit po střeše. Jediné sdělení

repro ČSSD

Jan Hamáček umí chodit po střeše. Pomáhá mu červený svetr. | FOTO: repro ČSSD

Všichni byli bezradní. Hlavně Adam Vojtěch. Na Českou republiku se valila apokalypsa. Pak přišel zlom. Pán v červeném svetru. Ten pán zachránil všechny Čechy. Pán v červené se jmenuje Hamáček. Jan Hamáček. Tak nějak dramaticky a s dobrým koncem mělo asi působit v pondělí zveřejněné předvolební video ČSSD. Realita je opačná. 

Video najdete zde.

ČSSD startuje novou kampaň. Červený svetr není symbol Jana Hamáčka, ale toho, že krizi dokážeme zvládnout. A je jedno, zda je zdravotní nebo ekonomická. Stačí, když víte, co dělat a nebojíte se to říct a odpracovat ve správný čas.

Zveřejnil(a) ČSSD dne Pondělí 17. srpna 2020

 

Předvolební spot působí zoufale, Hamáček pronáší prázdné řeči. Jediný, kdo v něm říká něco srozumitelného, je předseda ODS Petr Fiala. Celkový dojem je tragický. Z videa jsou patrné tři věci: Za prvé, vláda, které je Hamáček místopředsedou, koronavirus nezvládla. Za druhé, koronavirus zvládli samotní lidé tím, že si kvůli neschopné vládě sami šili roušky. Za třetí, Jan Hamáček umí chodit po střeše ministerstva. Je šikovný.

Zoufalost ČSSD nejlépe dokládá to, že na základě jednoho svetru svého předsedy kompletně překopala stranickou grafiku. Teď jede na rudé. Onen červený svetr přitom  není žádným symbolem. Vláda nezvládla připravit zemi na blížící se krizi, potom nakoupila předražený materiál z Číny a ignorovala tuzemské výrobce. To je vše. Žádný zázrak se skutečně nekonal.

Zřejmě největší legrací je hlavní heslo, s kterým jde ČSSD do senátních a krajských voleb: „V krizi vás ochráníme.“ Tak určitě. Ochrání nás tak, že zastaví ekonomiku, vydají zmatečná a nekoncepční nařízení, svou neschopností donutí lidi šít ve velkém roušky a zadluží zemi gigantickým schodkem. Navíc, heslo „V krizi vás ochráníme“ ČSSD slavně představila v den, kdy Adam Vojtěch vyhlásil další restrikce. Návrat roušek atd.. Tak nás ČSSD slavně ochránila. Děkujeme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner