ČSSD zřejmě tuší, že prohraje volby. Svůj facebook mění na bulvární magazín

Jan Hamáček, předseda ČSSD, ministr vnitra a vicepremiér Babišovy vlády (ČTK)

Jan Hamáček, předseda ČSSD, ministr vnitra a vicepremiér Babišovy vlády | FOTO: ČTK

Sociální demokraté v sobotu na své facebookové stránce zveřejnili poněkud zvláštní příspěvek. V anketě se ptali na nejoblíbenější jídlo ve školní jídelně. Zřejmě se postupně připravují na odchod z politické scény a 28 tisíc fanoušků na stránce se pokoušejí využít jiným způsobem. 

„Jsou věci, na které se prostě nezapomíná. Tak třeba na školní jídelnu,“ objevilo se v sobotním příspěvku sociálních demokratů. „Někdo má vzpomínky lepší, někdo horší. Náš ministr zemědělství Miroslav Toman teď do zákona o potravinách prosadil ustanovení, že veřejné instituce si při nákupu potravin mohou dát do podmínek i zemi původu potravin,“ pochválila se dále strana. 

Jsou věci, na které se prostě nezapomíná. Tak třeba na školní jídelnu 🍝 😅 Někdo má vzpomínky lepší, někdo horší. Náš…

Zveřejnil(a) ČSSD dne Sobota 20. února 2021


„Takže teď už si třeba i školní jídelny budou moci jednodušeji nakoupit potraviny od dodavatelů, kteří sídlí za rohem,“ pokračují sociální demokraté. K příspěvku pak připojili anketu, ve které se svých fanoušků ptají, jaké bylo jejich nejoblíbenější jídlo ve školní jídelně. 

Ilustrační foto (Pixabay/geralt)

Zřejmě jde o nějaký další pokus zastínit všechny problémy, se kterými se vládní strana aktuálně potýká. Nebo se jednoduše sociální demokraté připravují na prohru v podzimních parlamentních volbách a testují nový byznys. Téměř třicet tisíc fanoušků na facebooku má totiž určitě potenciál. Otázkou zůstává, zda je název ČSSD zrovna vhodný pro bulvární nebo lifestylový magazín.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]