Čtěte Revue FORUM! Velký rozhovor s Dagmar Peckovou a mnoho dalšího

Revue FORUM s Dagmar Peckovou na titulní straně (Revue FORUM)

Revue FORUM s Dagmar Peckovou na titulní straně | FOTO: Revue FORUM

Aktuální číslo Revue FORUM je na stáncích od pondělí 9. listopadu. Pokud jej raději budete číst z pohodlí domova, můžete. Je totiž dostupné v elektronické verzi, takže můžete číst a klidně se před tím listopadovým počasím schovávat pod peřinou.

Pro Revue FORUM nám tentokrát poskytla obsáhlý rozhovor operní pěvkyně Dagmar Pecková. Hovořili jsme nejen o situaci umělců v době koronavirové, ale třeba také o tom, jestli podle ní vydrží energie z demonstrací proti Andreji Babišovi. Na nich Pecková několikrát zpívala českou hymnu.

Ale není to jen povídání o politice nebo o koronaviru, ale také o plánech do budoucna, o tom, jak paní Pecková ráda a hodně vaří, ale i o každodenním běhání.

REVUE FORUM ELEKTRONICKY ZDE

Hlavním tématem Revue FORUM je selhání Babišovy vlády v době koronavirové pandemie. Přinášíme deset bodů, které dokazují její absolutní nekompetenci.

Hovořili jsme také s odborníkem na marketing Markem Vocelem o „produktu jménem Babiš“, přečíst si můžete o budoucnosti Škody Auto a exkluzivně jsme mluvili s generálním ředitelem Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o podvodnících s dotacemi i o roli jeho úřadu.

Věnujeme se samozřejmě i americkým volbám nebo čtyřstému výročí bitvy na Bílé hoře. Je co číst! A pokud máte raději tištěné časopisy, ale nechce se vám do trafiky, můžete si Revue FORUM objednat až domů. ZDE!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]