Další část kampaně koalice SPOLU začala. Politici míří ke dveřím voličů

Lídři koalice SPOLU – Petr Fiala (ODS), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), Marian Jurečka (KDU-ČSL). (se souhlasem Občanská demokratická strana)

Lídři koalice SPOLU – Petr Fiala (ODS), Markéta Pekarová Adamová (TOP 09), Marian Jurečka (KDU-ČSL). | FOTO: se souhlasem Občanská demokratická strana

Koalice SPOLU rozjela další část své kampaně, tentokrát zřejmě tu nejintenzivnější. Zástupci Občanské demokratické strany, TOP 09 a KDU-ČSL se totiž vydali až k voličům domů. Akce se zúčastňují předsedové stran Petr Fiala, Markéta Pekarová Adamová a Marian Jurečka, ale i další politici. Občany dnes oslovoval třeba europoslanec Tomáš Zdechovský či bývalý šéf lidovců Marek Výborný.

„Od 11. září až do voleb budeme SPOLU chodit „ode dveří ke dveřím!“ slibuje koalice SPOLU na facebooku. „Budeme rozdávat volební program, nově vydané číslo volebních novin a zeptáme se přímo lidí na nejpalčivější problémy, které je trápí, jak by dali Česko dohromady a jakou změnu nabízíme naší zemi my,“ dodávají shodně zástupci všech tří stran.


„Tyto volby chceme vyhrát, jdeme mezi lidi a přesvědčujeme je o tom, že změna v České republice je možná. Děláme i ne úplně obvyklé typy kampaně, například to, co se nazývá ‚ode dvěřím ke dveřím‘. Zvoníme na lidi, oslovujeme je a zveme je k volbám,“ říká předseda ODS Petr Fiala.

„Věříme, že můžeme vyhrát, pokud lidé budou věřit, že naše změna a náš program nabízí lepší budoucnost České republice,“ dodává šéf KDU-ČSL Marian Jurečka.

Jeho stranický kolega Tomáš Zdechovský byl mile překvapen, jak nová fáze kampaně zafungovala. „Lidé reagovali super. Byli překvapení, že mají za dveřmi europoslance a poslance,“ řekl Zdechovský pro FORUM 24. „Jedna paní nás odmítla, že je volička levice. Ale mile a s úsměvem,“ dodal.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]