Další nejasnosti okolo fotografií Babiše juniora. Podivné stíny naznačují montáž

Facebook A.Babiše

Andrej Babiš junior na „dovolené“ na Krymu. | FOTO: Facebook A.Babiše

Fotografie Andreje Babiše mladšího měly být důkazem, že syn premiéra nebyl na Krym unesen, nýbrž se tam vydal se svým „ošetřovatelem“ Petrem Protopopovem na dovolenou. Snímky ovšem vyvolaly takovou pozornost, že začala být podrobně zkoumána jejich pravost. A jak se zdá, na fotkách se objevuje až příliš podivných úkazů.

Facebook

Někteří lidé se ještě stále nepřestali divit, kde se na „zamilované“ fotografii Babiše juniora s jeho, podle premiéra, snoubenkou, vzala noha, která evidentně nemá na snímku co pohledávat a již můžou řešit další rébus.

Pokud totiž manžel psychiatričky Dity Protopopové, která psala lékařskou zprávu, podle které je syn předsedy vlády duševně nemocný, nedokáže hýbat sluncem, není jasné, jak dokázal vyfotit snímek ze Sevastopolu.

Žlutá čára ukazuje, jak by muselo svítit slunce, aby mohl mít Babiš na tričku stín své hlavy. Červená čára značí, jak svítilo slunce, když vznikal stín na premiérovým synem.

Stíny totiž jasně dokazují, že je něco „divně“. Jak ukazuje detailně popsaný snímek, který do redakce FORUM 24 poslal jeden ze čtenářů, je téměř nemožné, aby se na jedné fotografii objevilo několik stínů, které musely vzniknout při různém postavení slunce.

Nejasností začíná přibývat a zřejmě si to uvědomují i marketingoví specialisté hnutí ANO. Právě oni totiž byli těmi prvními, kdo stáhnutím fotografií ze sociálních sítí výrazně upozornil na fakt, že na nich patrně nebude všechno tak, jak má být.

Spekulací okolo pravosti snímků z údajné dovolené Babiše juniora na Ruskem anektovaném Krymu přibývá, stejně jako nejasností ohledně jeho zdravotního stavu. Kdo je už veřejnosti konečně objasní? A je to vůbec v zájmu předsedy vlády? Určitě ne. Nejde nad tím vším ovšem jen mávnout rukou.

Před našima očima se totiž odehrává příběh podle mizerného scénáře, na jehož konci nemá být „padouch“ dopaden. Takhle ale dobrá story končit nemá. Sorry jako, pane premiére.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner