Komunisté šíří řetězový mail: Havel prý běhal opilý v uniformě Hradní stráže, Zeman se jen občas napije

(ČT)

FOTO: ČT

Řada lidí už dostala sdělení velmi vydatného obsahu. Podepsáno je pod ním Středisko speciálních činností s.r.o. z Ostravy a s plnými kontakty včetně mailu a telefonních čísel pan Ing. L. V.
Dočteme se tam třeba:

Když Václav Havel běhal opilý v unoformě vojáka Hradní stráže po hradě, bylo to roztomilé.

Když se Miloš Zeman občas někde napije, hned je ochlasta (v tom lepším případě).

Když byl Václav Havel ošukávat komediantku v době, kdy mu umírala žena, tak to byl bohém.

Když Miloš Zeman nazve piču pičou, tak je sprosťák bez morálky.
Když měl Václav Havel zdravotní potíže, byl to chudinka a držely se div ne noční vigilie.

Když je nemocný Miloš Zeman, může si za to sám, protože má nemožnou životosprávu a zaslouží si to a měl by hlavně odstoupit.

A tak dále.

Ještě se tam dočteme, že Havel vyzýval k bombardování lidí a že tento klenot mají lidé přeposlat dál, protože se tím udělá „kus dobré práce“.

Pokud za tímto textem pan L. V. nestojí a nic o něm neví, asi by o něm měl vědět. Pokud ano, už asi nic dalšího vědět nepotřebuje.
Řetězové maily a zprávy patří v Česku k úspěšné taktice a různé prozemanovské a prokremelské síly pochopily jejich účinnost. Osamělý důchodce, kterému nikdo nenapíše, jak je rok dlouhý, si to třeba rád přečte. Nebo frustrovaná matka v domácnosti a taky naštvaný učeň, který nechápe, proč by jemu měl někdo vyčítat pár piv, když sám Havel a tak podobně. Proč to neposlat dál stejně naladěným?

Středisko speciálních činností s.r.o. (Projektová činnost ve výstavbě, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje, zprostředkování prací a služeb, jak na internetu najdeme jeho charakteristiku) je tady spojováno se skutečně speciálními činnostmi. Takovými se většinou zbývají jiné instituce. Ať už to rozesílá kdokoli, o Havla tady nejde. On už ani Zeman nebude nikam kandidovat, ale ještě je asi třeba udržovat v povědomí jeho světlou památku a ukázat lidem, jak tu všechno bylo prohnilé a že by to chtělo nějaké zachránce.

V tom je v podstatě smysl věci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]