Děkujeme! Pomáháte nám vrátit Čechům noviny. Vybereme milion?

AUTOR: Michaela Poláková

Rozhodli jsme se začít v srpnu vydávat Týdeník FORUM, tištěný týdeník na novinovém papíru pod heslem „Vracíme Čechům noviny“. Velké podpory se nám dostalo díky úvěru a také díky schválenému grantu od Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky. To nejdůležitější je pro nás ale podpora čtenářů. Během několika dnů jsme ve veřejné sbírce vybrali skoro 900 tisíc korun. Děkujeme! Je to pro nás velká radost, ale i zodpovědnost.

Chceme narušit koncentraci moci v rukou oligarchů. Chceme, aby u nás stejně jako v každé civilizované zemi existovaly opoziční noviny. Chceme, aby na titulních stranách opět vycházely články kritické k vládnoucí moci. Vaše noviny vám vzal předseda vlády, a proto se nyní pokusíme tento výpadek nahradit.

Pomozte nám prosím příspěvkem na transparentní účet 6018253329/0800

Více informací o veřejné sbírce najdete zde. Děkujeme vám za pomoc, za důvěru, ale i za milé vzkazy, které nám ke svým příspěvkům píšete. Bez vaší podpory to nezvládneme, protože za námi nestojí žádný oligarcha.

A pokud byste si Týdeník FORUM rovnou chtěli předplatit, neváhejte. Je to možné na tomto odkazu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]