Dělnická mládež byla hlídat Kladno. Znepokojil ji pohled na kebab

FB Dělnická mládež

Úderná jednotka Dělnické mládeže na výletě v Kladně, kde našli kebab. | FOTO: FB Dělnická mládež

Legrační skupinka s páskami na rukou se před několika dny prošla po Kladně. Šest chlapců, z nichž část se pyšní holou lebkou, a jedna dívka, která se cítí býti političkou, zatím vyniká  poněkud teatrálním projevem. Při procházce mladí všímaví lidé zjistili několik skandálních záležitostí. Například, že u nějaké lavičky byl pohozený pytlík a že v Kladně prodávají kebab. A to je pěkně rozzlobilo.

Sedmičlenná hlídka Dělnické mládeže prošla především problematické části města se zvýšenou koncentrací nepřizpůsobivého etnika. Znepokojil nás nejenom pohled na feťáky, nevděčné parazity, kebaby, ale také na neskutečné množství pohozených odpadků ve městě. V rámci hlídky nebyly zaznamenány žádné závažné incidenty, které by hlídka musela řešit,“ stojí v „zápisu“ z výletu této partičky.

Za povšimnutí stojí poslední věta. Jaké incidenty? Jaké řešit? Tahle partička nácíčků nemá jakoukoliv pravomoc cokoliv řešit. Mají naprosto stejné možnosti jako například chovatelé holubů.

Dělnická mládež si umí užít léto. Podnikají výlety a procházky. Nedávno vyrazili s páskami na rukou dokonce do hlavního města, jindy zase chodili s lékárničkou po Mělníku. Ti nejodvážnější potom byli na náročné utužovací expedici až v Českém ráji, kde úspěšně přenocovali. Tam si také hezky povídali: „Cílem této akce bylo především utužování našeho kamarádství, prověření psychické a fyzické odolnosti, rozvíjení znalostí pro přežití v přírodě, ideologické školení a budování respektu k přírodě,“ stojí v jejich „deníčku“ na Facebooku.

Samozřejmě že je tahle partička zcela bezvýznamná a je naprosto legrační stejně jako ti pánové, kteří jezdí vlakem z Děčína do Německa a hledají v něm migranty. Pokud se ale holé lebky začnou procházet po městech s páskami na rukou a budou se tvářit, že jsou něco víc než ostatní lidé na chodníku, je nutné, na jejich aktivity a směšnost upozorňovat.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner