Dělničtí mládežníci vyhrožují, že přijde rozpad EU a potom zúčtování

Dělnická mládež pochoduje na Kokořín. (FB DM)

Dělnická mládež pochoduje na Kokořín. | FOTO: FB DM

Mladí pánové z Dělnické mládeže nezahálejí. Informovali, že byli přespat v lese, sbírali klacky na oheň, opekli si buřtíky, shodli se na tom, že „je potřeba zničit prameniště hniloby liberální společnosti, ve které žijeme“, a potom už ulehli do spacáků a nechali se příjemně hřát vatrou, o kterou se celou noc staral jejich čestný člen Dominik. Další pěkný výlet a ještě pěknější zápis z něj zveřejnili na svém Facebooku. Pozornému čtenáři tentokrát však chyběly německé názvy obcí a měst, které pánové v zápisu z cest po Kokořínsku vždy uvádějí. Asi zapomněli.

FB DM

Dělnická mládež a její další dobrodružná mise na Kokořín

Ale zápisky z výletu na Kokořín nejsou to nejzajímavější, co mladí pánové, které kritici označují za nácky, vyplodili. Evidentně slavili odchod Británie z EU. V té souvislosti Dělnická mládež se svým velitelem Aubrechtem z Mělníka vzkázala světu: „Blahopřejeme všem původním Britům (Angličanům, Skotům, Velšanům a Severním Irům) k brexitu. Postupně je budou následovat ostatní evropské státy. Poté přijde zúčtování!“

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Co to má znamenat? Ponechme stranou, že mají drobný zmatek v tom, kdo je to „původní Brit“. Zajímavá je poslední věta jejich sdělení. Prý přijde zúčtování. Jaké? Kdo s kým bude účtovat? A jak bude účtovat? A za co? A proč? To už ti tajnůstkáři s napůl holohlavým předsedou neprozrazují. Navazují snad výhrůžkou o zúčtování na svoji hlubokou myšlenku, ke které dospěli při lesním dobrodružství, tedy zničit prameniště hniloby liberální společnosti?

Zřejmě to znamená, že věří v rozpad EU, a potom zřejmě tato parta chlapců nepojede na Kokořín, ale do Prahy a ustanoví v republice nový řád, zřejmě říši. Minimálně tisíciletou. Řízena bude führerem Aubrechtem.

Je v pořádku se těmto pánům smát. Současně je potřeba sledovat jejich aktivity, vzhledem k tomu, že pořádají výlety do měst, říkají tomu hlídky, na rukou nosí pásky a prý chtějí hlídat pořádek. Avšak od doby, kdy vyhrožují zúčtováním a zničením liberální společnosti, měli by být také pod drobnohledem tajných služeb.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]