Demokracie prý není ohrožena. Proč se tedy firmy bojí vyvěsit billboard deníku FORUM 24?

FORUM 24

Billboard deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM | FOTO: FORUM 24

Současná politická situace více než kdy dříve potřebuje nezávislá média. Taková, která nejsou nijak ovlivněna mocí Andreje Babiše a nebojí se popisovat jeho snahu o získání absolutní nadvlády nad Českou republikou, v níž mu pilně sekunduje prezident Miloš Zeman. Proto jsme se v redakci deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM rozhodli na naši práci upozornit i pomocí reklamní kampaně. Bohužel nám několik firem odmítlo vyvěsit náš billboard. V podstatě tím potvrdily, že v naši zemi máme zásadní problém. Ten problém se jmenuje ohrožení svobody.

Strach, který panuje v naší společnosti, je stále patrnější. Arogance mocných je značná a část podnikatelů se prostě a jednoduše bojí msty, kterou očekávají konkrétně od finanční správy. Proto ani moc nepřekvapí, že se tři firmy rozhodly billboard, zachycující mocenské provázání Zemana s Babišem, nevylepit.

Není divu, mnoho firem, které se jakkoliv dostaly do křížku s českým předsedou vlády nebo jejich majitelé o své společnosti díky Babišově nepřátelskému převzetí přišli, vědí, co to znamená, když se oligarcha rozhodne někoho zničit.

O mnoha příkladech této nepřijatelné strategie miliardáře a velkopodnikatele, který zároveň řídí naši vládu, deník FORUM 24 i časopis Revue FORUM často informuje. A právě v listopadovém čísle našeho měsíčníku představujeme dalšího člověka, který díky současné mocenské garnituře přišel doslova o střechu nad hlavou. Současně připomínáme i ty, kteří svůj boj s premiérem již prohráli.

Ukázalo se, že naše práce je důležitá pro zdravou společnost a nesmí nás v ní zastavit ani pokusy o to nás umlčet.

Reklamní kampaní, kterou právě zahajujeme, Vám chceme nabídnout předplatné časopisu Revue FORUM. Pokud si stihnete do 6. listopadu předplatit Revue FORUM, hned o týden později ho můžete očekávat ve své schránce. Zjistíte, proč jsme Babišovi tak nepohodlní a proč se některé firmy bojí být s naším webem a časopisem spojovány. Bojují totiž také za vlastní existenci, která může být díky všemocnému premiérovi ohrožena. Třeba i kvůli vylepení jednoho billboardu.

David Těšínský / SF

Děkujeme firmě, která se nebála naše billboardy vyvěsit. V této zemi si nemůžeme být jisti, jestli bychom jí neuškodili, kdybychom ji zde jmenovali.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner