Demonstrace proti „nejprolhanějšímu ministrovi financí v historii“ se blíží

Ostudné chování Andreje Babiše vede k nespokojenosti stále více lidí. Asociace podnikatelů a manažerů a projekt Radostné Česko bez EET proto připravují na 25. února v pravé poledne demonstraci za svobodné podnikání. Na Václavském náměstí se podle organizátorů nebude protestovat pouze proti aroganci státních úředníků a balkánské represi EET. Bude to i proti neprůhledným zakázkám na Finanční správě, lžím a manipulacím ministra financí, střetu zájmů, dotačním a daňovým podvodům či útokům na nezávislá média.

Pořadatelé akce vyzývají k důraznému odporu proti politice Andreje Babiše. „Nejprolhanější ministr financí české i československé historie (po komunistech, kteří v roce 1953 připravili všechny občany o úspory), šířící nenávist vůči třídám a skupinám osob, by měl být co nejdříve sesazen. Napomoci tomu můžeme sami,“ stojí v pozvánce na akci.

Organizátoři akce také upozorňují na další rozšiřování elektronické evidence tržeb. „1. března 2017 odstartuje druhá vlna EET. Zasáhne především krámky na vesnicích a malých městech. Zase budou zavírat, zase se lidem na vesnicích o něco zhorší kvalita života. Spojme se a ukažme vrchnosti a papalášům, že si s námi nemohou dělat, co chtějí,“ vyzývají APM, Radostné Česko bez EET a OHK v Jablonci nad Nisou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]