Další rozšíření portfolia činností redakce deníku FORUM 24 přichází. Po zavedení tištěného časopisu Revue FORUM a zahájení série přednášek na téma vztahu mezi politikou a světem médií nyní otevíráme knižní e-shop zaměřený na knihy, jež souvisí s tematikou obrany svobodného prostředí, demokratickou politikou, politickou historií a publicistikou, která se zabývá vývojem západní civilizace.

KNIŽNÍ E-SHOP FORUM NAJDETE ZDE

Vedle knihy Obrana před Babišem redaktorů deníku FORUM 24 na e-shopu najdete zejména knihu z nakladateství Zeď Proč? (Proč je Zeman prezidentem. Proč jsme tam, kde jsme?) Jedná se o unikátní sbírku analýz předních českých novinářů a publicistů o strmém úpadku českých poměrů v době Zemanova prezidentství. Dále zde najdete také vzpomínkovou knihu „Náš Václav Havel“ složenou z příspěvků jeho blízkých přátel.

Z nakladatelství Zeď doporučujeme knihy americko-izraelského spisovatele Tuvii Tenenbona Všechny jejich lži, Čau uprchlíci! a Chyťte Žida! Jedná se o břitké sondy do americké, německé a izraelské společnosti a v posledním případě také do narušených evropsko-izraelských vztahů. Autorův ironický a někdy až černý humor sklízí značný čtenářský úspěch.

Od nakladatelství Bourdon nabízíme zasvěcenou biografii německé kancléřky (Angela Merkel) od Matthewa Qvortrupa, pozoruhodný a syrově pravdivý historický román Husité u Postoloprt o masakru nejméně tisíce českých Němců po skončení války a studii o mnichovské tragédii od historika Davida Fabera (Mnichov).

Možnostem obnovy demokratické politiky v éře vlády Zemana a Babiše je věnována kniha předsedy ODS profesora Petra Fialy Jak uvařit demokracii (Od vládní agonie k polokomunistické vládě). Petr Fiala kupříkladu píše: „Pokud vodu postupně zahříváte, žába si toho nevšimne a nakonec se uvaří. Něco podobného se děje v české politice.“ Kniha předního českého demokratického politika vznikla z jeho příspěvků pro deník FORUM 24.

Knižní e-shop slouží kromě šíření kvalitní literatury v oblasti demokratického politického myšlení a vzdělávání také k podpoře provozu deníku FORUM 24, za nímž nestojí bezedná peněženka některého z oligarchů a také žádné kamenné vydavelství.

E-shop budeme dále rozvíjet a nakladatelům nabízíme šíření informací o jejich knihách na jednom z nejčtenějších českých zpravodajských webů, pakjliže se jedná o kvalitní tituly s tématikou politické publicistiky, obrany demokracie a svobody, a také české historie.

Na našem e-shopu mají čtenáři také možnost zakoupit předplatné magazínu revue FORUM.

KNIŽNÍ E-SHOP FORUM NAJDETE ZDE.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner