Depp není prvním násilníkem mezi slavnými herci. Útočili i Cage či Gibson

Eric Drooker

Verdikt soudu, podle něhož britský bulvární deník The Sun správně označil Johnnyho Deppa za násilníka, mnohé překvapil. Není to však zdaleka poprvé a určitě ne naposledy, kdy se nějaké hollywoodské hvězdě přihodilo, že byla přistižena při tom, jak napadá manželku, přítelkyni, novináře, nebo fanoušky. Podívejme se, kdo patří mezi největší agresory.

(zdroj: wikipedia.org)

Nicolas Cage

Bývaly doby, kdy tento herec točil jeden úspěšný film za druhým. Po Leaving Las Vegas, Con Airu, Skále či 8 mm ovšem nové nabídky na kvalitní snímky nepřicházely a Cage začal brát za vděk téměř vším, co mu přišlo pod ruku. Možná i frustrace tak dohnala Nicolase k častějšímu požívání alkoholu, které zřejmě mělo za důsledek i to, že v roce 2011 napadl svou tehdejší manželku. Incident se neobešel bez zásahu policie a Cageova předvedení na stanici.

(zdroj: wikipedia.org)

Mel Gibson

Představitel Šíleného Maxe nemá ani v soukromí úplně standardní chování. Incident s policií z roku 2006 zaregistrovala většina filmových fandů. Gibson tehdy pod vlivem nejen řídil, ale také nadával strážníkům. Označil je za Židy, kteří mohou za všechny války světa. V roce 2010 zase Mel putoval za mříže kvůli domácímu násilí, jehož obětí byla tehdejší hercova přítelkyně Oksana Grigorieva. Ta měla dostatek důkazů, včetně Gibsonových vzkazů, v nichž ruské pianistce a zpěvačce vyhrožoval smrtí.

(zdroj: wikipedia.org)

Sean Penn

Držitel dvou Oscarů za hlavní roli (Milk, Tajemná řeka) si nebere servítky s nikým. V osmdesátých letech, kdy byla jeho manželkou zpěvačka Madonna, se často hovořilo o tom, že ji herec fyzicky napadá. Nejznámější je ovšem jeho “záliba” v konfrontaci s novináři. Například v roce 2010 byl Sean Penn odsouzen ke třem rokům nepodmíněně za útok na fotografa Jordana Dawese. K trestu patřilo i nucené navštěvování kurzů na potlačování vzteku.

(zdroj: wikipedia.org)

Charlie Sheen

Člen slavné herecké rodiny se z napadení své manželky Brooke Muellerové také musel v roce 2010 zpovídat před soudem. Hvězda Žhavých výstřelů či seriálu Dva a půl chlapa měla k útoku dokonce použít nůž. Před procesem měli manželé na žádost Muellerové zákaz styku.

(zdroj: wikipedia.org)

Steven Seagal

I bývalá žena akční hvězdy se obrátila na policii kvůli napadení svým chotěm. Kromě toho se Seagal musel mnohokrát bránit u soudu proti obviněním z obtěžování svých hereckých kolegyň. V roce 2010 ho ze zneužívání obvinila i jeho bývalá asistentka.

(zdroj: wikipedia.org)

Alec Baldwin

Nejslavnějšího z dynastie Baldwinů označila za násilníka jeho bývalá manželka, slavná herečka Kim Basingerová. Alec jí měl často vyhrožovat, jednou dokonce umlácením baseballovou pálkou. Baldwin má také problém s bulvárními novináři. Jednoho z nich napadl, když se procházel s rodinou.

(zdroj: wikipedia.org)

Wesley Snipes

Herec, který strávil ve vězení tři roky za neplacení daní (stát tak připravil v přepočtu o více než půl miliardy korun), měl problém i s agresí. Svou bývalou partnerku Halle Berry prý mlátil tolik, že jí rozbil ušní bubínek a známé herečce hrozilo, že přijde o sluch.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články