Děsivé zjištění po nahrání videa na internet. Žena se bojí ve vlastním domě

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Sociální sítě jsou plné záběrů, v nichž se při pořízování objeví v pozadí někdo, kdo nemá na videu co dělat. Většinou se jedná o vtipné okamžiky, které se často stanou virálními. Zcela nezábavný okamžik ovšem zažila Britka, o níž informuje The Daily Mirror. 

Kayleigh Corbyová uložila děti a šla se věnovat zábavě na svém počítači. Mimo jiné se také rozhodla zareagovat na video z narozenin, které jí poslal její kamarád. Do té doby se pro třiatřicetiletou ženu neudálo nic zvláštního.

Šok přišel až v momentě, kdy Kayleigh poslal video svému příteli. Ten se totiž nicnetušící ženy zeptal, kdo je ona postava, která se pohybuje za ní. 

@corby123aaa

#duet with @willparfitt

♬ It Must Have Been Love – 90s Dance Music

 „V kuchyni jsem točila video na TikTok. Poslal jsem to svému příteli a on mi řekl: “Kdo je za tebou?” Podívala jsem se tedy na nahrávku a skutečně tam někdo byl,” vysvětluje Kayleigh.

Matka dvou dětí byla strachy bez sebe, proto zavolala svým rodičům. „Moje máma a táta sem museli kolem půlnoci přijet, abychom tu nebyli sami,” říká vystrašená žena. „Táta by mě v domě samotnou jen s dětmi nenechal,” dodává.

O koho se v pozadí videa jednalo Corbyová nepřišla. Doteď se tak bojí ve vlastním domě a říká, že má pocit, jako by ji někdo sledoval.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články