Dezinfo hit: Očkování vás promění v trans-humánní bytosti a těla propadnou farmaceutickým společnostem

Vakcína, ilustrační foto (ČTK/Rerych Zdeněk)

Vakcína, ilustrační foto | FOTO: ČTK/Rerych Zdeněk

Servery plné nesmyslů zřejmě testují, jak velkou hloupost lze lidem předložit, aby to ještě spolkli. Prokremelský Aeronet je v tom skutečně jednička. Teď jsou pochopitelně hitem vakcíny.

Dne 26. července čtenářstvo Aeronet ohromil tímto sdělením: „Lidé očkovaní mRNA vakcínami se stávají trans-humánními bytostmi, na jejichž část modifikovaného těla lze podle rozsudku Nejvyššího soudu USA uplatňovat majetková, autorská, patentová a vlastnická práva! Agentura AFP se snaží skandální objev popřít, vyvrátit, mohutně lobuje na facebooku za mazání těchto informací, ale je to marné, pravda je venku a text rozsudku Nejvyššího soudu USA to potvrzuje! Důsledky pro očkované ‚trans-subjekty‘ mohou být opravdu závažné, protože v lidském těle dochází k produkci patentovaných syntetických prvků, přestože mají přírodní podobu! Komu teď patří vaše tělo?“

Jak je vidět z debaty pod článkem, osvícení čtenáři už zabrali. Jen namátkou (jazykově neupravujeme):

Napousteni goyim mRNA (kovovy jedovaty koktejl) a napousteni ovzdusi kovovmi jedovatymi plyny maji spojitost: Je to planovita genocida humanity a zniceni zivotniho prostredi pro radost z destrukce tradicniho usporadani sveta Satanovou Synagogou.

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24 (FORUM 24)

Nejméně před 15 lety jsem viděl film, který začínal tím, že jde chlap po ulici a najednou sebou sekne, zapomněl jsem, jak se jmenoval, ale bylo to zásahem z nějaké instalace na ulici, taky tam bylo skenování zdravotního stavu z čipu na ruce v nemocnici, prostě dementi si to vždy nechají ztvárnit hollyhnojem, aby se na to mohli dívat dopředu, a pak to nabídnou lidem, ti na to čumí, a netuší., že je to čeká.

A co transfuse krve od “vakcínovaného” daná do těla nevakcínovaného? A co manželství vakcínovaného jedince s nevakcínovaným.Co bude s nevakcínovaným a co budou jejich případné děti? Nejsou i tady souvislosti s DEPOPULACÍ?Proto jim stačí opíchat cca 80% populace a zbytek to dostane zprostředkovaně a depopulován bude rovněž.

Vida, někdo vynakládá ohromné prostředky a oddává se guruům, aby se stal trans-humánní (tedy nadlidskou) bytostí, a tady to do vás světové spiknutí napumpuje zadarmo.

Pak následuje podrobný výklad. Na Aeronetu jsou výklady vždycky podrobné:

„V několika posledních dnech na americké alternativě koluje text a odkaz na rozsudek Nejvyššího soudu USA z roku 2013 o tom, že lidé očkovaní či jinak léčení mRNA roztoky se stávají trans-humanoidy a majetkem farmaceutické společnosti z pohledu amerického patentového práva. Informace se začala šířit virálním způsobem a různé agentury začaly okamžitě informaci vyvracet, že prý jde o dezinformaci, rozsudek Nejvyššího soudu se netýká vakcín, nemá to s tím prý nic společného, a vakcíny proti covidu na bázi mRNA prý nijak nezasahují do DNA… Náš kolega a lékař celou situaci zhodnotil a je toho názoru, že zemřelí lidé po vakcinaci mRNA proti covidu se mohou v budoucnu stát majetkovým nárokem farmaceutických společností. Přesně k tomu již dochází v Itálii, ale i v Německu, kde nemocnice z neznámých důvodů odmítají rodinám vydat těla zemřelých očkovaných osob.“

Rabín Lionel Blue (F24)

Ano, „na americké alternativě koluje text“. Tam bude kolovat víc pozoruhodných textů, včetně těch o ploché Zemi, mimozemšťanech a velkém volebním podvodu a spojení Hillary Clintonové se Satanem. Kdo je to ten „náš kolega lékař“, který „situaci zhodnotil“, se nedozvíme. Zřejmě by po něm síly Nového světového řádu hned šly.

Podíváme se tedy, co k tomu AFP píše. Ana Santos Rutschman, odbornice na očkovací právo a odborná asistentka Centra pro studium zdravotnického práva na St. Louis University agentuře řekla, že případ Nejvyššího soudu, na který se tvrzení odvolává, „nesouvisí s otázkou určení, kdo/co je člověk a co ne,“ řekla. „Neexistuje žádný vztah mezi tímto případem a jakýmkoli nárokem souvisejícím s podáním jakéhokoli typu vakcíny, včetně mRNA vakcín.“ Neexistuje ani „případ nebo zákon, který by říkal, že po jakémkoli typu lékařského zásahu (včetně přijetí vakcíny) někdo přestává být považován za člověka pro právní účely“.

„Nejvyšší soud ve věci Association for Molecular Pathology v. Myriad Genetics, Inc. rozhodl, že izolované segmenty lidské DNA nelze patentovat. Jednomyslné rozhodnutí z 13. června 2013 zrušilo výlučná práva na používání genů, ale umožnilo společnostem patentovat jejich vývoj syntetické, tzv. komplementární DNA. Při rešerši rozhodnutí soudu nebyla nalezena žádná zmínka o slovech ‚vakcína‘ nebo ‚vakcíny‘ a povolení k mimořádnému použití vakcín Pfizer/BioNTech a Moderna mRNA covid-19 byla vydána více než sedm let po rozhodnutí ve věci.“

Odborníci také opakovaně odmítli nepodložené tvrzení, že mRNA vakcíny mohou modifikovat lidskou DNA. „Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) uvádí, že mRNA vakcíny jsou novou formou imunizace, jejímž cílem je ‚naučit naše buňky, jak vytvářet bílkovinu – nebo dokonce jen část bílkoviny –, která v našem těle vyvolá imunitní reakci‘. Dodává, že tyto injekce nemohou ‚žádným způsobem ovlivnit nebo interagovat s naší DNA‘.“

Ale to nějakému Aeronetu nevadí. Zahrne čtenáře pseudoodbornými výklady, ze kterých směroplatná Máňa a Jíra z Maršova nepochopí ani zbla, a zůstane v nich jen dojem, že „na tom něco bude“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]