Dezinfo novinka: EU chce převychovat lidi ke konzumaci červů a hmyzu

youtube

Antisemitský výtvor na jedné z londýnských ulic. Tajné židovské spiknutí řídí svět. | FOTO: youtube

Po nějaké době čtenář zjistí, že většina dezinformačních médií servíruje dost velkou nudu. Většinou jde o všelijak poslepované polopravdy, nepravdy a naprosté lži. Je nutno uznat, že proti tomu všemu mají produkty Aeronetu skutečně nebývalý švih. Je to totiž tak šílené, že to má i jistou literární kvalitu. Taková chvála není polehčující okolnost, protože není blábol dostatečně veliký, aby mu neuvěřilo dost procent lidí s volebním právem a poselství se nešířilo dál.

Kromě různých mystických teorií se teď Aeronet zabývá poměrně hmatatelnou záležitostí, totiž jak světové sionistické spiknutí zotročí lidstvo změnou jídelníčku. Pokud byste si mysleli, že po blafech z Agrofertu už jsme připraveni na všechno a po uzeninách z Kostelce nás nezdolá ani novičok, ještě nevíte, co se na nás chystá. Trump končí ve funkci, a to bude mít za následek, že budeme jíst červy. Nevěříte? Ach vy malověrní!

archiv

Přední mytologický gejzír Aeronet dne 14. ledna píše: „Pád Donalda Trumpa v USA má okamžité a děsivé dopady na procesy v Evropě. Ta rychlost je tak obrovská, až se mi z toho opravdu dělá špatně a vám bude také nevolno, až dočtete tento článek. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) dnes oficiálně odsouhlasil a schválil přímou konzumaci a průmyslové využití červů a potravinových derivátů vyrobených z těl červů na území Evropské unie jako součást programu Světového ekonomického fóra a OSN na udržitelný rozvoj potravin a výživy v rámci Agendy 2030. Zatímco veřejnost je plně zaměstnána tématikou očkování a vakcín, která odvádí dokonale pozornost od ostatních kroků světových globalistů, Evropská unie už zahájila druhou fázi procesu totální kontroly lidské populace.“

Tak vida, jedna fáze ještě neskončila a už to jde dál. Globalisté z Domu Sion jsou zřejmě schopní chlapíci, to není jako tady u nás. Server pak vysvětluje, oč jde: „Globalisté se nesnaží vydělávat peníze, protože oni kontrolují a vyrábí peníze. Globalisté, tedy světoví sionisté, si mohou vyrobit tolik peněz, kolik budou chtít… Současný proces světového řízení na 5. prioritě okolo viru a vakcín je pouze jedním prostředkem na totální kontrolu populace. Globalisté chtějí kontrolovat váš pohyb, a k tomu slouží záminka virové hrozby, že lidé bez kontroly pohybu budou šířit zlý virus, takže je potřeba lidi za A) kontrolovat, a za B) rozlišovat. Ke kontrole budou sloužit všemožná nařízení, trasovací a monitorovací systémy, a k rozlišování v apartheidovém systému společnosti budou sloužit covidové pasy, matelky (Matovičovy modré certifikáty), mobilní aplikace s QR kódy a státní databáze se seznamy očkovaných nebo neočkovaných obyvatel.“

Zdálo by se, že už jsme zcela ovládnuti, ale to ještě není všechno: „Globalisté v EU dnes spustili druhou fázi, a to je kontrola toho, co jíte. Globalisté totiž chtějí, abyste začali jíst hmyz a rovněž červy. Oficiálně je to kvůli tomu, že prý celé planetě hrozí hlad kvůli narůstající populaci. To je samozřejmě záminka už od 70. let a nic se nestalo, ve světě hladomor nevypukl. Takže před pár lety přišla nová záminka, že prý vepřové a hovězí maso generuje příliš mnoho CO2, že chování prasat a skotu škodí zemské atmosféře… Gójové přijdou postupně i o kuřecí maso a bude zahájena snaha o to, aby lidé jedli hmyz, červy a dokonce těla svých zemřelých.“

Uznejte, že tohle už je na naše pracující moc. Červy v ČR nechceme! K ruským švábům a čínskému viru ještě tohle, tady už snad nezbude místo pro lidi. Jenže už je asi pozdě. Kancléř Mynář se měl zřejmě pokusit to hladové prase zachránit na horší časy.

Twitter

Abychom se drželi faktů. Konzumaci hmyzu máme zachycenu i v Novém zákoně a kdo chodí do kostela, tak to ví. Jan Křtitel se na poušti živil kobylkami a medem divokých včel. Pravda, taky to byl Žid, takže s trochou snahy by se tam nějaká spojitost se spiknutím Domu Sion dala najít, ale spíše jde o to, že na Východě nemají k pojídání takovýchto živočichů kulturně odtažitý vztah. Když si uvědomíme, jak Češi vnímají francouzskou lahůdku šneky nebo čínské pojídání psů, je patrnější, že problém je především v nastavení lidské hlavy. Krevety už konzumujeme bez problémů. Kdyby se ale prodávaly v plechovce s nápisem Červi konzumní, leckdo by se s odporem odvrátil.

S hmyzem se skutečně jako se superpotravinou budoucnosti pracuje, stejně jako s mořskými řasami a masem vyrobeným bez zbytečného mezistupně živé krávy nebo prasátka. Než se tomu bude někdo smát, ať si prohlédne složení potravin, které denně jí. Připomíná to výpisky středoškoláka z hodiny chemie.

Propaganda tohoto typu využívá, jak je v historii běžné, účinku estetických představ. Antisemitismus pracoval s karikaturami, na kterých měli Židé nestvůrné rysy. Když za Stalina soudruzi popravovali při monstrprocesech jiné soudruhy, používali pro údajné zločince označení „buržoazní hnidy“. Pokud se povede v někom vzbudit ohledně protivníka i fyzickou nechuť, je vyhráno. Kdo by chtěl milovat Evropskou unii, když nás chce donutit jíst červy a hmyz?

Ale takoví už jsou lidé. Nevinný hmyz jim vadí a konzumace z duševní stoky nikoli.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner