Dezolátů z Václaváků se nebojme. Jejich zločiny je třeba potrestat

Demonstrace na Václavském náměstí, 28. října 2022 (Pavel Šmejkal, FORUM 24)

Demonstrace na Václavském náměstí, 28. října 2022 | FOTO: Pavel Šmejkal, FORUM 24

Pojďme si zvyknout na to, že se občas na Václavské náměstí dostaví několik tisíc zmatených hlupáků, kteří pod vedením naprostých darebáků utvoří demonstraci. Může nám být těch lidí líto, ale je naprosto nesmyslné se jich bát. Je to minorita minority. Jenom je důkladně prezentovaná.

Je ovšem naprosto nepřijatelné, aby někdo na našich náměstích vzýval masového vraha Vladimira Putina a štval proti ukrajinským uprchlíkům. Každý takový projev je třeba chápat jako porušení právního řádu naší země. Zločinci, kteří podporují Putinovy vraždy a vyzývají k dalšímu násilí, se musí ze svého chování zodpovídat před soudem. Je velmi nadějné, že kladenský soud již vynesl rozsudek nad propagátory násilí Tušlem a Čermákem.

Účastníci protivládní demonstrace zaplnili polovinu Václavského náměstí (Pavel Šmejkal, FORUM 24)

Masové demonstrace na Václavském náměstí a na Letné umí naše demokraticky a západně orientovaná veřejnost udělat opravdu ve velkém stylu. Byla to desetkrát i dvacetkrát početnější shromáždění. A kdyby nás naši dezoláti táhli do Ruska, tak se tomu tato občanská veřejnost postaví znovu. A znovu ukáže svoji sílu. Proto se zrádců naší země vůbec nebojme. 

Směšné mítinky Putinových dezolátů nás nerozhodí. Jenom je nutné důsledně trestat každý projev nezákonného chování.

Zrádců Česka je menšina. Většina Čechů je pro moderní civilizaci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články