Dienstbier kope kolem sebe: Jeho odvolání prý chtějí pučisté a pražská mafie

ceskatelevize.cz

Jiří Dienstbier z ČSSD | FOTO: ceskatelevize.cz

Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier je jasným kandidátem na odvolání z vlády. Rozhodl se proti tomu bránit, a tak si na svou facebookovou stránku napsal status, v němž obviňuje konkrétní lidi z toho, že jej chtějí odvolat.

„Nastal čas přestat s přehnanou zdrženlivostí. Nebaví mě už jen sledovat útoky toho nejhoršího v ČSSD na mou osobu. Snad až komické na ministerské ruské ruletě je, že po mém odvolání volají bezpáteřní pučisté z Lán (Tejc, Zimola) a pražská mafie, v čele s pračkou peněz Pochem a odsouzeným podvodníkem Březinou. Asi ta nová krev, která zajistí podporu lidí ČSSD,“ píše Dienstbier.

Ač si lidé, které jmenuje, kritiku naprosto zaslouží, neměl by zapomínat na to, že se jeho ministerstvu nepodařilo prosadit téměř žádný zákon. Stavět si kariéru na kvótách pro ženy prostě asi nefunguje.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner