Dívka chtěla být krásně opálená, nedopadlo to a vypadá jako Fiona ze Shreka

Princezna Fiona, Shrekova láska. (pixabay.com)

Princezna Fiona, Shrekova láska. | FOTO: pixabay.com

O tom, že dobré opálení není jen tak něco, se přesvědčila mladá dívka, která toužila zaujmout. Bohužel pro ni si však v obchodě koupila špatný výrobek. Místo dokonalé barvy ji zděsil nečekaný výsledek, kterým byla podle deníku The Sun shrekově zelená.

Lilly Vigusová doplatila na to, že v obchodě, kam se vypravila pro samoopalovací prostředek, měli poslední lahvičku. Chuť po dokonalé barvě pleti i ve chvíli, kdy venku sněží, tak zvítězila nad pozorným prostudováním návodu na výrobku.

Kvůli tomu, že si osmnáctiletá studentka koupila, co zbylo, a navíc zvolila vlastní přístup k aplikaci, nestačila se divit. Místo toho, aby přípravek smyla přesně podle návodu výrobce, tedy po hodině, šla si lehnout. „Spala jsem s tím. Ráno jsem se šla osprchovat, stále tekla zelená voda, vzpomíná dívka z Kentu.

Lilly před a po (zdroj: repro thesun.co.uk)

Po opuštění sprchy zjistila, že je to tím, že sama je celá zelená. Místo opálení do krásné bronzové se v zrcadle objevila princezna z populární pohádky. „Lidé mi říkají Fiona ze Shreka. Mé zrzavé vlasy a zelená kůže k tomu sedí, směje se Lilly. 

Proč došlo k takové reakci, je podle ní jasné. Když jdu na slunce, okamžitě se spálím. Abych se tomu vyhnula, koupila jsem si tento prostředek. Obvykle nepoužívám tak tmavý, ale byl v obchodě jediný, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet, podělila se studentka na sociální síti.

„Nakonec jsem použila celou láhev. Po druhé vrstvě jsem si myslela, že je to trochu tmavé, ale rozhodla jsem se pokračovat, vzpomíná Lilly s tím, že se pak se spolubydlícími hodně nasmáli.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]