Dívka má problém s rozeznáváním levé a pravé. Musela přistoupit k bolestivému řešení

Eric Drooker

Každý z nás se s tím asi setkal. Rozeznat pravou a levou dělá některým lidem problém. Někdy jen chvilkový, jindy dlouhodobý. Mladá Australanka se podle deníku New York Post kvůli tomu, že si z ní okolí dělalo legraci, protože nerozeznává strany, rozhodla pro něco, díky čemuž se problému nadobro zbavila.

D’Kodia Laine se celý svůj život musí potýkat s tím, že nedokáže rozlišit levou a pravou. Přestože se snažila si jakkoliv pomoci, nakonec ji vysvobodilo až tetování, které si nechala umístit na svých rukou. „Začalo to jako žert, ale ve výsledku je to velmi užitečné. Navíc nevypadám hloupě, když si prsty vytvořím písmeno L, abych zjistila, která je levá,“ říká třiadvacetiletá dívka.

Překvapivá pomůcka (zdroj: IG @laurenwinzer)

K potetování rukou přivedla D’Kodii její kamarádka. Inspirována filmem Christophera Nolana „Memento“ vytvořila rukavice bez prstů, na něž napsala L a R. Stačila jen trocha odhodlání a z pomůcky na pár okamžiků se stal doživotní rádce.

Jedinečné tetování vytvořila Sydney Lauren Winzerová, která jej sdílela na svém instagramovém účtu. K fotografii připsala: „Nejen že tetování jsou roztomilá, ale mohou být také super funkční!!! Hodně štěstí ve všech budoucích směrech.“

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články