Dívka měla na dosah výhru v loterii. Pět miliard jí uteklo neskutečnou náhodou

Ilustrační foto. (pixabay.com)

Ilustrační foto. | FOTO: pixabay.com

Každý by si přál vyhrát velký balík peněz. Kolikrát se člověku podaří trefit několik čísel v loterii a získat pár korun. Ve hře Euromiliony ovšem měla devatenáctiletá dívka na dosah pohádkových 178 milionů liber, tedy přes 5 miliard korun. Jak informuje The Sun, připravila ji o ně neuvěřitelná náhoda. 

Tayla Octaveová byla výhře tak blízko, že už se jí to zřejmě v životě nepoštěstí. Mega výhra jí totiž utekla velmi podivným stylem. Každé z vylosovaných čísel totiž bylo o jedno vyšší, nebo nižší než ta, která měla na svém tiketu.

Téměř dvě stovky milionů liber se tak rozplynuly. Dívčina čísla byla:  5, 13, 24, 45, 49 a Šťastná čísla 6 a 11. Jako vítězná však byla vylosována 4, 12, 25, 46, 48 a Šťastná 7 a 12.

„Nejprve jsem viděla, že nic nevyhrávám, ale pak jsem čísla prošla a porovnala je. V ten moment jsem si uvědomila, že každé číslo, které jsem měla, bylo jen jedno od těch vítězných,” řekla Tayla britskému deníku.

Octaveovou mrzí, že to nevyšlo, protože by moc dobře věděla, za co by výhru postupně utrácela. ”Tolik peněz by mi změnilo život. Hned jsem začala přemýšlet o tom, co bych s tím vším udělala,” říká devatenáctiletá dívka. 

„První věc by byla dovolená někde v teple. Vždy jsme chtěli navštívit Maledivy a bydlet v jedné z těch vil u oceánu,” svěřila se Tayla. „Pak bych si koupila auto – opravdu bych chtěla Audi A1,” dodala.

I když tiket nebyl “milionový”, dívka něco málo vyhrála. Na tiket za 7,50 liber (225 korun) získala 2,80 liber (84 korun).

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články