Dívka se pochlubila, jak dokáže zvýšit popularitu na Instagramu. Její podvod má jednu chybičku

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

V současné době jsou dobré odezvy příspěvků na sociálních sítích tím nejdůležitějším, po čem někteří mladí lidé touží. Stejně jsou na tom také influenceři, kterým popularita třeba na Instagramu přináší nejen radost, ale i peníze. Jak jich získat více, poradila dívka na TikToku, čehož si všiml i The Daily Mirror.

Dívka známá na sociální síti pod nickem @Fav_ourr se pochlubila jednoduchým trikem, jehož pomocí si každý může přidat ke svým příspěvkům tolik lajků, kolik si představuje.

Finta spočívá v tom, že změníte kódování u příspěvku na Instagramu, a najednou se můžete stát člověkem, který se může pyšnit takovou popularitou jako přední influenceři.

@fav_ourr

Instagram hack! #fy #fyp #instagram #instagramhack #coding #foryou #viral

♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Stačí pár kliků, které dívka ukazuje na svém videu, a najednou může vaše fotografie disponovat třeba stovkami tisíc lajků. Jak se ovšem ukázalo v diskuzi k příspěvku, není tento „podvod“ tak úžasný, jak by se mohlo zdát.

„Jsem webový vývojář a tohle funguje jen na vaší obrazovce, nemáte možnost to zveřejnit na jejich serveru,“ napsal jeden z uživatelů TikToku. Utnul tak naděje všem, kteří si mysleli, že by mohli Instagram oblafnout a najednou se stát populárními, z čehož by plynuly i mnohé finanční výhody.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články