Dívka si prodloužila vlasy z těch, které jí za rok vypadaly

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Padání vlasů je nepříjemné nejen pro muže, kterým může způsobit plešatost, ale především pro ženy. Ty ho totiž vnímají ještě citlivěji. Co když se ovšem z nedostatku dá udělat přednost. Že to jde, dokládá The Daily Mirror.

Tiktokerka, známá pod nickem @cocolee379, natáčí na sociální síť převážně videa týkající se zkrášlování. Svým způsobem je na stejné téma i série klipů, v nichž mladá korejská žena vysvětluje, jak se poprala s tím, že přichází o vlasy.

@cocolee379

who says is normal ? duet with me to see how much it falls down #hairchallenge #haircollecting #hairchallenge #duet

♬ Surrender – Natalie Taylor

Když dívka zjistila, že jí denně vypadne 40-200 vlasů, rozhodla se, že s tím musí něco udělat. Podle jejích výpočtů totiž ročně přišla o zhruba 36 600 vlasů. Napadlo ji ovšem, jak by se toho dalo využít.

Začala vypadané vlasy sbírat a schovávat si je do plastových sáčků. Pokaždé, když se vysprchuje, zkontroluje, zda se něco nedá uložit, pečlivě kontroluje i své oblečení. Každý vlas musí být pečlivě uschován.

Nyní, více než po roce, už je jasné, že píle přinesla své ovoce. Dívka všechny vlasy přilepila na oboustrannou lepenku a použila je k prodloužení svého účesu. Ukázala tak, že je možné najít pozitiva i na věcech, které nás mohou trápit.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články