Dívka snadnou fintou zjistila, že jí její přítel podvádí

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Žárlivost je nedílnou součástí mnoha vztahů. Někdy je dokonce tak intenzivní, že jeden z páru dělá všechno proto, aby toho druhého usvědčil z toho, že ho podvádí. The Daily Mirror informuje o ženě, která svého partnera usvědčila velmi jednoduše.

Felicia měla špatný pocit z vývoje jejího vztahu. Přišlo jí, že přítel nemluví pravdu a není k ní vždy upřímný. Navíc nabyla dojmu, že má milenku. 

Když jednou oznámil, že jde na večeři s kamarády, nechala ho Felicia odejít. Cítila sice, že jí lže, ale ujistit se rozhodla specifickým způsobem, o nějž se podělila na TikToku.

„Když řekl, že jde na večeři s kluky, nevěřila jsem mu. Proto jsem zavolala do restaurace, kam šel a předstírala, že pro něj připravuji večírek s překvapením,” vysvětluje dívka na sociální síti. 

@feliciaburzotta

Found a fake eyelash in his bed the day after too lol #toxic #messy #help #fyp #blocked

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman – Gustavo Rocque

Popsala, jak její přítel vypadá a co má na sobě. ”Zeptala jsem se servírky, kdo tam s ním je. Jestli kluci, nebo jeho sestra,” dodává s tím, že obsluha restaurace uvedla, že se jedná o sestru. Felicia se ještě ujistila, zda s tou brunetkou či blondýnkou.

V ten moment měla dívka jasno. Její podezření se navíc ještě potvrdilo, když po návratu z návštěvy u rodičů našla v posteli umělé řasy. Sama Felicia si je nechala prodloužit, takže bylo jasné, že nepatří jí. Tím vztah definitivně skončil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články