Dno společnosti se sjednocuje v podpoře Ruska a chystá násilí. To nesmí bezpečnostní složky dopustit

Ilustrační foto. (Pixabay/Conmongt)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/Conmongt

Situace v Evropě je a bude mimořádně těžká. Prožíváme „perfektní bouři“. Kombinace klimatického rozvratu, energetické krize, ruského vojenského útoku na Ukrajinu a vracející se vlny epidemie naplnila společnost chaosem a strachem. Nesmíme dopustit, aby – jako ve třicátých letech dvacátého století v Německu – z toho chaosu povstal fašismus. Nesmíme opakovat sto let staré chyby. Stát nesmí tolerovat stav, kdy se lumpenproletariát šikuje pod vedením nejrůznějších obskurních figurek typu Adolfa Hitlera a plánuje násilné svržení vlády. Je nejvyšší čas. Občané jak z filmu Kurvahošigutntág už násilí plánují, vyzývají k němu, a okázale velebí nejen Vladimira Putina, ale i Adolfa Hitlera.

„Malíř pokojů v exekucích šíří proruské lži. Teď stojí před soudem za podporu genocidy. Jakub Netík odrazoval od očkování a léčby covidu, ve středu stanul před soudem. Za video, které zveřejnil v reakci na text Aktuálně.cz, ho státní zástupce obžaloval z šíření poplašné zprávy,“ píše server Aktuálně.cz ve svém článku o českém dezinformátoru Jakubu Netíkovi.

()

Ten je sice vysoce viditelný antivaxer a ruský šváb, naše justice by se ale rozhodně neměla soustředit jen na ty nejviditelnější šiřitele dezinformací a ruské propagandy. Bezpečnostní informační služba opakovaně varuje, že se Rusko pokouší svými dezinformacemi šířenými přes sociální sítě prostřednictvím našich ruských švábů – zrádců českého národa – rozvrátit Západ. Podle počtu neočkovaných u nás se mu to vcelku daří. Proto by se ze svých skutků proti naší zemi, za vyzývání k násilí a šíření lží měli zodpovídat všichni, kteří Rusům v jejich hybridní válce proti naší zemi pomáhají.

Část za celek

Zmapoval jsem proto facebookovou skupinu pojmenovanou „Nechceme fašistickou vládu„. Ve skupině se opakovaně objevují výzvy k násilí. Zde je několik ukázek. Gramatiku nechávám v původním znění, ukazuje, že „čeští flástenci“ neumějí česky. „REVOLUCE – 3.září 2022 Václavské náměstí od 14, 00. SVRŽENÍ VLÁDY Praha,“ píše dne 20. července účet Werner Salomon. Z diskuse:

Petr Prosek: Myslivci máte za každý zastřelený prase2000kc lidi by vám přidali

Jaroslav Weislich: KONEČNĚ SE TOHO NĚKDO CHOPIL A HNÁT JE AŽ DO VLTAVY

Zdenko Poles: Bez defenestrace to bude o hovně!!!

Josef Rehuš: Vemem vydle a šípy zemědělci vypustí močku a slámu z hnojem auta udělají hráz a každéj bude házet kameny!

Občan Ctihodný: Tyhle sv*ně se po dobrém svrhnout nedají. Neprůstřelné vesty sebou .

Jan Vrbka: TO JE DOST .JSEM BRNAK ALE DO.PRAHY PRIJEDU .TY PARCHANTY NA.KŘIŽ.VIVA ČESKOMORAVSKY STAT

Ladislava Hájková: To chce!!!! souhlasím Zbraně sebou

Jiří Vyvadil, věrný přítel Ruska

Nejde o ojedinělý exces, a nejde jen o anonymní účty obsluhované pologramotnými recidivisty v exekuci, jako je antivaxer Patrik Tušl. Do diskusí o nutnosti „vzít zbraně“ a uspořádat proruskou revoluci se zapojují i zasloužilí a veřejně činní ruští švábi.

Dne 26. července píše Jiří Vyvadil: Triumfální cesta Sergeje Lavrova v Africe vyvolává hysterické záchvaty u von der Leien i ostatních evropských činitelů z faktu, že každý racionální politik chápe, že za současnou potravinovou krizi může Západ svými naprosto idiotskými sankcemi. A možná jako sympatický doplněk je možné se jen letmo začíst do doslova chorobných reakcí německých politiků na další snížení plynu. EU vytvořila svými sankcemi doslova kolaps. Ale Rusko nezačalo první nadhazovat možnosti embarga plynu i ropy. A když ta realita nastává, a EU je v křeči a obavách, chyba Ruska to není. EU tak dlouho žilo v megalomanských představách o své síle, až se ukázalo, jak je trapně slaboučké. Asi tak…

V diskusi najdeme:

Irena Nemešova: To lejno může tak akorát dávat pracky do kosočtverce a modlit se k satanovi, aby si ji už do pekla vzal. Zrůdy nosaté, nenávistní, proto islamizují Evropu a nutí nás k závislosti na muslimských zemích! V podstatě nás chtějí zbavit životů zabodáním a ukrást naše majetky. Otrok nesmí nic vlastnit a musí být stále pod kontrolou!

Pat Mat: Áda měl na tyhle defekty 100% účinné řešení…

Irena Nemešova: Nyní to není defekt, ale dle Nového světové řádu normál! NWO je nacistický projekt. NWO je zvěrstvo, páchané na gojímech , vychoval nám nepřítel děti k obrazu svému, rozbil rodinu, jako základ státu, nadělal zrůdy,jako jsou ONI vyvolení. Lidi NWO neznají, protože vše mazali a mažou, pak tomu nevěří ani. Nosatí nenávidí křestany, proto islamizují Evropu, nutí naše děti k sexu od narození, WHO, u-hnije vydala už 2010 směrnice o sexu od narození, o masturbaci a pod. Dětem vymývají mozky skrze učitele, že rodina není OK, že líp žena+žena, muž+muž, pedofilie, zoofilie, nekrofilie a jiná zvěrstva příchozích. gender, LGBT, 92 pohlaví…děti pak neví, co jsou. Hlavně, že nevadí ve školách drogy, alkohol, energetáky a pod. Učiva je prý moc, sníží, aby byli polodementní /kvůli příchozím/, měli by chodit do škol od 9 hod. To vše jsou zrůdnosti ne-mocných, kteří požívají dětské maso, pijí dětskou krev, požívají adrenochrom. A tupí gojímové nevěří a jen hledí a stávají se otroky.

Pat Mat: Ať už se odebere někam do ústraní esesačka fon der lejno

Tomia berou!

Účet Karel Syrovátka sdílí z účtu Tomio Okamura – SPD vizuální mem s textem: Žádné racionální zdůvodnění pro šílený nárůst cen energií neexistuje. Za okrádání českých občanů může vláda Petra Fialy a EU.

Z diskuse:

Analytik se zaměřením na východní Evropu Pavel Havlíček (Asociace pro mezinárodní otázky / se souhlasem)

PavelPavel: Petislepenc banda zločinců, která likviduje České občany do hluboké propastí!!! Aplikují si velké dávky kokainu do zadního traktu a křičí „Sláva Ukrajině“ Ukrofasouni !!!

Občan Ctihodný: Fiala mele z posledního, je potřeba ho dorazit.

Eva Mayerova: Už aby to bylo

Co s tím?

Jak si jistě každý, kdo viděl film Kurvahošigutntág, pamatuje, na psychotypy, které se ve filmu objevují, platí jediné – rána. Proto by měly bezpečnostní složky našeho státu stíhat nejen nejviditelnější proruské propagandisty, jako je Netík, Tušl, Peterková či Čermák, osoby s rysy těžké sociální patologie.

Demokratický stát končí, když je slabý a nedokáže zarazit protidemokratické násilníky. Iniciativy výslovně vybízející k násilí, k vraždění. Takže by několik policistů mělo co nejrychleji zasednout k počítačům, zmonitorovat proruské propagandisty vyzývající k násilí a státnímu převratu, a obvinit je z trestné činnosti. Tak, aby do podzimu bylo z šíření ruské propagandy obviněno ne pár nejkřiklavějších aktivistů, ale pár tisíc hlasatelů nenávisti a výzev k násilí. Tolik, aby obviněných bylo alespoň dvacet či třicet procent z nich.

Nevolám po tom, aby šli sedět. Pro většinu z nich by byly mnohem větším trestem veřejně prospěšné práce. Řada z nich by tak měla poprvé v životě příležitost zkusit pracovat. Ale míra nenávisti v nejnižších vrstvách pokročila tak daleko, že pokud to stát rychle, účinně a citelně nezatrhne, můžeme do Vánoc čekat pouliční násilnosti a rabování. Dno společnosti se sjednocuje v podpoře zfašizovaného Ruska, a chystá násilí. Což nesmí bezpečnostní složky dopustit.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články