Do Evropského parlamentu kandidovalo hodně šašků, a to včetně strany vědců

Musí to být krásné, když je jméno člověka ověnčeno třemi tituly ze předu a dvěma zezadu. Doporučuji napsat si to na hrob. Reálný význam této šaškárny je na štěstí omezený. Absurditu papírového akademismu a jeho naprostou odtažitost od skutečné inteligence dokázala kandidátka do Evropského parlamentu pod hlavičkou „Vědci“. A to ještě neznáme výsledky. Jenom je to předem jasné.

Stranu „Vědců“ vede jakýsi pan prof. RNDr. Ivan Holoubek, CSc, který je jistě významným vědcem ve svém oboru, ale v politice ze sebe dělá nešťastného tvora.

Tito „vědci“ nemají ani nejmenší tušení o systému demokratické plurality. Vydali se do světa, kterému poctivě nerozumí a ještě chtějí uznání. Jejich odbornost může být velkolepá, ale jejich pochopení demokracie je zjevně nulové. Svojí nesmyslnou kandidátkou jenom ukazují, jak totálně nerozumí civilizovanému světu. Závažné na tom je to, že tito nevzdělaní lidé mají moc určovat osudy svých studentů.

Byl to Vladimír Iljič Lenin kdo se snažil zavést model společnosti, kde nebudou strany konzervativců, liberálů a socialistů, nýbrž sepjetí dělníků, rolníků, pracující inteligence a vědců. Jde o naprosté vymytí mozků, aby lidé neměli své názory. Strana vědců je ukázkovým příkladem sovětizovaného myšlení.

Taková stupidní trapnost, jakou byla v evropských volbách kandidátka vědců, se jen tak nevidí. Jistě. Máme naprostou svobodu, chovat se jako idioti. Tuto svobodu přejeme i „vědcům“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republikce.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner
Doporučujeme