Do Prymulova sousedního Chorvatska zřejmě vede ta nová Babišova D1

FB Šmucler

Ministr zdravotnictví Roman Prymula | FOTO: FB Šmucler

Obětí vtipů se ve čtvrtek stal Roman Prymula, který prohlásil, že pokud budou otevřeny hranice, bude to zřejmě na Slovensko a do Chorvatska. Lidé žertují o zeměpisných znalostech náměstka ministra zdravotnictví a faktu, že Česká republika moc kilometrů hranice s Chorvatskem nemá. Za vším ale může být jedno dosud netušené tajemství.

Do sousedního Chorvatska totiž patrně vede ta zcela nová dálnice D1, o jejíž stavbě už několik let mluví Andrej Babiš. Ten říká, že stát postavil zcela novou dálnici D1. Tuto informaci s radostí vždy vítají především řidiči stojící v nekonečných kolonách na té staré déjedničce. A přitom to tajemství, které si Babiš nechává na časy nejhorší, je, že nová D1 vede rovnou na chorvatské pobřeží. To bude pro velkou část národa snad ještě lepší zpráva než informace o otevření hobbymarketů.

Zvládání krize v souvislosti s koronavirem a související opatření vlády už je totiž na úrovni, kdy se lze jen smát, nebo plakat. Absence koncepce od začátku, zmatečné a pro spoustu oborů podnikání nefér uvolňování opatření postrádající systém, jen směšná podpora živořícím podnikatelům, kteří nesmějí pracovat… A teď do toho hranice s Chorvatskem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner