Na všem zlém je možné najít něco dobrého. A tak ačkoliv babišisté nyní smutní, že přišli o Brno, protože se v rámci megapodrazu proti nim všichni spikli, můžeme se těšit na obohacený hudební svět. Dosavadní primátor Brna za ANO, který ve své funkci končí, se totiž při předvolební kampani předvedl jako zdatný pěvec a co více – také schopný tanečník.

Petr Vokřál bude mít nyní díky zmíněnému megapodrazu dost času na to, aby svoji kariéru pěvce a tanečníka řádně nastartoval. Ve firmě mají dostatek míst, kde se může prezentovat. Pod jeho šéfa Babiše totiž nespadá jen ANO, ale také například rádia Impuls a Rock Zone nebo hudební televize Óčko. V rámci holdingu se pak nabízí možnost duetu s jiným firemním zpěvákem Richardem Krajčem. Premiéru by duet mohl mít například na Čapáku.

A když bude končící primátor Brna šikovný a snaživý, možná se jednou dočká za svůj hudební přínos lidstvu nějaké té medaile z rukou prezidenta a doplní tak jiné velikány naší stoleté republiky, například Michala Davida, Helenu Vondráčkovou nebo Luďka Sobotu a Zdeňka Trošku.

Je na místě popřát panu MC Vokřálovi hodně štěstí v nové životní etapě. A než představí svoje další hudebně-taneční kusy, zde je ten jeho dosud nejpěknější:

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora