Dobrá zpráva! Tričko „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“ přinášíme i v dalších velikostech

()

Tak tohle je ideální dárek k Vánocům. Přinášíme pro vás trička s nápisem Bez Babiše a Okamury bude nejlíp, která parodují jejich billboardy. K dispozici jsou nyní nově tři dámské a dvě pánské velikosti, protože váš zájem o ně předčil naše očekávání. Objednávejte ZDE

Babišovy billboardy před volbami zaplavily celou zemi. Na něj pak navázal Tomio Okamura a jeho hnutí SPD. A na ně také navázal deník FORUM 24 i Týdeník FORUM. Reakce na naše billboardy byly skvělé, a tak jsme se rozhodli poskytnout vám možnost koupit si tričko se stejným nápisem.

Kdy jindy se taková věc hodí než s blížícími se prezidentskými volbami? Chcete dát najevo svůj názor? Tak neváhejte a objednávejte.

Nově nabízíme dvě pánské velikosti – L a XL, a tři dámské velikosti – M, L a XL. Rozesílat je budeme v prvním prosincovém týdnu.

Objednávejte zde a podívejte se i na naše knihy. S blížícími se Vánocemi u nás určitě koupíte hezký dárek. Třeba knihu V zemi babišismu a buranokracie, Češi mezi pravdou a lží od Pavla Šafra nebo něco od Jaroslava Kmenty. Je z čeho vybírat!