Premiérovy sociální sítě jsou jeho nejsilnější marketingovou zbraní. Předvádí na nich, jak maká, podává raport z toho, co dělá, nabízí i bohatou fotodokumentaci. Navíc se na nich nechává inspirovat od občanů ke zlepšení všeho, co voliče hnutí ANO nejvíce trápí. Tentokrát jsou to dobrovolní hasiči, na něž si prý má dát Andrej Babiš pozor.

Paní Alena Soušková, člověk s profilem na Facebooku, který patrně nepatří reálné osobě, ale někomu z mnoha trollů, fungujících na sociálních sítích, je nesvá. Podle zdatné udavačky dobrovolní hasiči nehasí a pouze utrácejí miliony, které dostávají ze státní kasy.

„Stát chrlí miliony na tyto sbory, které utápějí státní peníze ve „svých“ HOSPODÁCH, na zájezdech apod. Takřka vždy mají nájmy i energie od obcí grátis, ale podnikají – ale nic neodevzdávají. Je to výsměch a facka všem hasičům, kteří nastavují své životy,“ kritizuje Babišova fanynka.

Dokazuje tím, že se premiérovi skvěle povedlo probudit v některých lidech ty nejnižší pudy a stejně jako za bývalého režimu začali udatně práskat. Někdo se stydí a udává například přes Účtenkovku nebo anonymními zprávami přímo do centrály ANO, jiní se naopak chtějí pochlubit tím, že premiérovi „nahlásili“, co je u nás špatně.

„Je nám zle z toho, jak stát stále více doplácí na SDH bez toho, aby je jakýmkoli zpětným způsobem prověřoval. Jsou to ticíce obcí a miliardy peněz….. Určitě Vám to není jedno, je čas, prověřovat tyto „spolky“ a zákonně upravit jejich existenci,“ žádá paní Soušková, která se od milionů během psaní textu dostala až k miliardám.

Je smutné, že se vracejí komunistické praktiky a někdo vůbec přemýšlí tak, jako zřejmě smyšlená komentátorka na Facebooku. Snad se jí nebo někomu, kdo se za ni vydává, nikdy nestane, že by potřebovali pomoc dobrovolných hasičů.

Vážený pane Babiši, moc Vám s manželem držíme palce ve všech směrech, ale nyní jinak. : Prověřte si, prosím, sbory…

Zveřejnil(a) Alena Soušková dne Neděle 21. dubna 2019

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora